Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати 11 до 18 от 18

Тема: Замръзване на заводски метан тартарини

Кара Фиат Аватарът на ivo-VE
    Регистр. на
    14.02.2011
    Цитат dan4op5 написа: Преглед на мнението
    Как ще ти замръзне при скорост 110км хаха И отделно метана няма миризма,ти може би си първия човек, който е усетил "миризмата" на метана
    И как очакваш ,с тея обеснения някой да ти помогне и колата да ти се оправи.Ми иди на сервиз където монтират/ремонтират газ или метан да я видят на място.
    Има си компютри,програми ще ти видят всичко.То не е с една отверка да ръгаш и да се "отпуши"
    Специално аз за Ланди Ренцо (метанов инжекцион) съм ходил на много майстори,никой не иска даже и да поглежда.Само в лицензиран сервиз за тая марка ,който е само един в Пловдив,имат няква програма да ти го настроят, и те там свалят по 10 кожи

dan4op5
    На всеки газ се слага миризма с цел да няма задушавене при изпускане на газ. За лицензиран сервиз съм бил преди години
    1 Откриха грешка която не успяха да изчистят или оправят, отелно искаха над 300лв да си правят експерименти без гаранция че ще има резултат. И до преди години само Динекспрес на Пещерско имаха нужния софтуер ,но когато бях аз там им беше от скоро сега може да са по добри майстори там. Но навремето където и да съм ходил за проблеми с метана на всякъде ме връщаха. Има и представителство на Тартарини и на Рогошко шосе но и там не ми помогнаха.

Регистр. на
    14.02.2011
    Цитат mdinkov написа: Преглед на мнението
    Провери и простите неща ,често пъти мъркучите е тройниците се забушват от боклуци в охладителната система .
    Мерси и това ще проверя но за в момента имам въздух някъде който ми дава зор да го изгоня.

Фиат фанатик Аватарът на ivan_pop
    Регистр. на
    09.07.2010
    Това Тартарини какъв модел е баш?
    Ако е Metatron,чете го KTS.Ако е така трябва да търсиш газаджия дето се занимава и с компютърна диагностика!
    Последна промяна от ivan_pop : 03.01.2019 в 20:41
    OVB X18XE1 седан+ГИ

Фиат фанатик Аватарът на lubo_Y10
    Регистр. на
    07.05.2009
    Ти викаш че имаш въздух, колегите допълват че може и изгорели газове, във ваща махала е легендарния Тано а аз ти препоръчвам мойте газаджии за които знам че поне от 30 год се занимават с газ,двамата собственици а и вече наследниците работят и не разчитат само на наемни работници затова ако имаш път към КАТ те са там на отбивката на Голямо конарско където се реди опашката /за КАТ/-АУТО газ център.
    LANCIA Y10 1.1 Bosch monomotronik AGU Zavoli
    ВАЗ 2101-73г-екс ВАЗ 2101-74г.
    Лада Самара-екс
    ЗАЗ 965А-екс
    Опел Кадет-екс

Регистр. на
    14.02.2011
    Цитат lubo_Y10 написа: Преглед на мнението
    Ти викаш че имаш въздух, колегите допълват че може и изгорели газове, във ваща махала е легендарния Тано а аз ти препоръчвам мойте газаджии за които знам че поне от 30 год се занимават с газ,двамата собственици а и вече наследниците работят и не разчитат само на наемни работници затова ако имаш път към КАТ те са там на отбивката на Голямо конарско където се реди опашката /за КАТ/-АУТО газ център.
    Мерси. За сега съм на проби и май нещата вече се по оправиха , ако пак почне да прави номера ще ида при тях.
    Днес всичко си работеше нормално след извънградско каране.

Регистр. на
    14.02.2011
    Кликнете върху картинката за по-голям размер. 

Име:	20180302_094005.jpg
Преглеждания:	10
Размер:	321,0 KB
ID:	106688

Регистр. на
    14.02.2011
    Кликнете върху картинката за по-голям размер. 

Име:	20181208_143734.jpg
Преглеждания:	9
Размер:	267,0 KB
ID:	106691

Регистр. на
    14.02.2011
    Голяма мъка е с качването на снимки тук. Но най на края успях това се получава при мен не всеки път когато колата реши имах водна тапа сега съм с нова капачка и изгонен въздух в водната система сега чакам изненади. При този регулатор няма как да влезне метан в водната система а дори да има някакъв малък шанс ще надуе водните съединения все пак са близо 230 бара. За мен си мисля въздух който не може да се обезвъждуши както трябва. Но от къде идва е въпроса и как се оправя сам си остава въпрос. Сега ще видим с новата капачка .

Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Тема: Замръзване на заводски метан тартарини

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 членове и 1 гости)

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •