Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Потене на стъкла Фиат браво 2

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Потене на стъкла Фиат браво 2

    Здравейте имам проблем с изпотяването на с стъклата на фиат браво 2 1.9 jtd 2007 година казаха ми, че проблема може да е от филтъра сменен е но проблема продължава.
    Искам да знам ако някой знае къде се намира тази клапа, за рециркулация в купето и лесно ли се отваря или премахва. Антифриз колата не губи мислех да е е и от радиаторче но стъклата не са мазни ако някой е имал този проблем нека сподели ще му бъда изключително благодарен.

    #2
    Здравейте отново има ли някой в този форум, който може да ми помогне.

    Коментар


      #3
      Климатик или климатроник ?
      Клапата се достъпва, под кората под чистачките.
      Остави я в отворено положение и ако си с климатроник, го остави в ръчно положение , докато събереш нерви да свалиш таблото.

      Коментар


        #4
        Колата е с климатик тогава кой е варианта а оправяне не разбрах ?

        Коментар


          #5
          мога ли да я отворя на ръка тази клапа

          Коментар


            #6
            Можеш.
            Като натискаш бутона на таблото, чуваш ли моторче да движи клапата ? Ако не го чуваш - разглобяваш под дясната чистачка и ще стигнеш до клапата, внимателно я отваряш и повече не пипай бутона в купето. Моята така я направих, напролет ще я мисля. Дишам газта и нафтата в задръствания, но поне не се запотяват.

            Коментар


              #7
              дясната чистачка като я гледам отвътре ли на колата или като съм от вънка на колата с лице

              Коментар


                #8
                vaskata_84 написа: Преглед на мнението
                дясната чистачка като я гледам отвътре ли на колата или като съм от вънка на колата с лице
                Пробвай с тази, която е най-близо до предна дясна гума.
                Aктуалният парадокс в България - повечето искат да живеят в по-уредена държава, но реват на умряло като им затвориш кранчето на сенчестата и полузаконна или незаконна дейност.

                Коментар


                  #9
                  Stefanaki написа: Преглед на мнението
                  Пробвай с тази, която е най-близо до предна дясна гума.
                  Възниква същият въпрос - като я гледа гумата отвътре на колата или като е от вънка с лице?

                  Коментар


                    #10
                    ако отворя клапана ще се оправи ли моят проблем

                    Коментар


                      #11
                      Възниква същият въпрос - като я гледа гумата отвътре на колата или като е от вънка с лице?
                      Предлагам да включи десен мигач. Това дали би помогнало?
                      Aктуалният парадокс в България - повечето искат да живеят в по-уредена държава, но реват на умряло като им затвориш кранчето на сенчестата и полузаконна или незаконна дейност.

                      Коментар


                        #12
                        този форум май е направен за шеги или да се Ебавате с хората май си губя времето тука не може човек да се обърка.

                        Коментар


                          #13
                          Stefanaki написа: Преглед на мнението
                          Пробвай с тази, която е най-близо до предна дясна гума.
                          страшен си брат много правилно съм задал въпроса си

                          Коментар


                            #14
                            Братле, беше ти казано какво и къде да направиш. Това, че ти не знаеш коя част на автомобила е дясна, респективно лява, си е единствено и само твой проблем.

                            Понеже си ми вече брат, аз ще ти помогна. Автомобила ти е с ляв волан. Всички прибори и материали, които се намират от страната, където е волана са леви. Всички, които се намират от другата страна (където няма волан) са десни.
                            Лява чистачка -> пред волана
                            Дясна чистачка - > другата чистачка, където няма волан.
                            Предполагам, че вече като си "от вънка на колата с лице" ще може да намериш дясната чистачка.

                            П.П.: Пробвай да използваш препинателни знаци, брат. Помага на тези, които искат да ти помогнат.
                            Aктуалният парадокс в България - повечето искат да живеят в по-уредена държава, но реват на умряло като им затвориш кранчето на сенчестата и полузаконна или незаконна дейност.

                            Коментар


                              #15
                              Колега, моля да ме извиниш! Ти така си го написал, сякаш самият ти се е*аваш. Аз наистина така си помислих, и затова се включих в шегата, даже и в бисери пуснах копие от текста, защото шегата си беше готина, а то пък се оказа, че си бил съвсем сериозен. Затова - извинявай! Но както каза колегата, да повторя и аз: колата има едно единствено ляво и едно-единствено дясно, без значение дали си вътре, вън, отпред, отзад, дали я гледаш с лице или си ѝ обърнал гръб. Лявата чистачка си е лява чистачка винаги. Както лявата ръка на човек - ако гледаш друг човек срещу теб - лявата му ръка не става дясна, а си остава лява.

                              За трети път: извинявай! Ако искаш кажи, ще махна излишните мнения от темата. Пожелавам ти бързо разрешаване на проблема!

                              Коментар

                              Working...
                              X