Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Терор от съседи над нас.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Терор от съседи над нас.

    Привет колеги,
    Имам проблем с денонощен терор от съседите над мен. Многократно съм говорил с тях, аз и съпругата ми, резултат нулев, даже смед разговорите проблемите се увеличават. След 22.00ч. е основния проблем. Хлопане, дрънкате, скачяне, думкане. Кошмар е. Последния такъв случай беше в Събота вечер.(около 0.00ч),събудиха ни от сън. Ходих до районния инспектор още преди месец, каза че ще ги посети и говори с тях, вчера отново го посетих, взе да шикалкави, нищо не е свършил. Наложи се да търся познат полицай, за да ми каже как да процедирам.
    Таа в такъв смучай се звъни на 112, пращат патрул, прави забележка, ако се наложи след това пак се обаждаш на 112, ако пак няма резултат, отивате в РПУ-то и се пуска жалба в която задължително се посочва кога сте се обаждали на 112.Таза жалба отивала в прокуратурата, която предупреждавала 1 път официално, след което всичко обикновенно приключвало.
    Аз несъм го минал още, мо скоро ще е.
    Терора е нетърпим. Споделете вашите решения по този проблем

    #2
    Сега като каза, тези над нас, като стане 24:00 се превръщат в някакви митични същества - тичане, хлопане, викане, изпускане на някакви тежки предмети... Бият ли се, обичат ли се не знам... Ненормална работа, а сега в нормалните часове няма и помен.
    За късмет, тази пък отдолу е ненормална и в понеделник срещу вторник ни събуди към 1 часа със зверско чукане по тръбите, защото тези отгоре бяха надули някакъв телевизор, който не знам как тя е чула, а ние едва долавяхме. Това е "чарът" на панелките, всички сме едно голямо семейство...
    "Без сърца, сме просто машини"
    Toyota Prius 1.5 Hybrid
    EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

    Коментар


      #3
      Проблемът не е само при панелките. И в тухлените къщи/кооперации е същата работа. Аз стигнах до бой. Преди това друг съсед беше взел брадва и удряше с нея по вратата на този, който тормозеше всички. Но толкова - нямаше намерение да я използва за нещо повече и слава богу. Пробвахме с добро, писахме жалби, предупреждаваха ги от полицията и нищо. И един ден по стълбите се засякохме с главния виновник. А по принцип с него беше трудно да се засечем, защото той спеше непробудно през деня на заключена входна врата, а през нощта пируваше с парите, които майка му изпращаше от чужбина. И като се видяхме, получих факс, хванах го за врата и му ударих няколко тупалки в лицето. Мислех, че ще ме съди, но нищо подобно. Нещата се оправиха. Дали от това, дали му дойде акълът в главата, не знам. Вече е в чужбина и когато си дойде за кратко, се поздравяваме все едно нищо не е било.
      Няма оправия с такива хора. Ако пак ми се случи, сигурно ще сменя жилището, защото нямам нерви пак да стигам до саморазправа.
      Последна редакция от snake; 12.12.2018, 22:31.
      Tonight's the night and it's going to happen again and again...

      Коментар


        #4
        Не знам какви са вашите, но за мен по-лоши от младежки и пиянски компании могат да са само пенсионери комшии! Единия цепи дърва на терасата, другия става сутрин преди 6 часа, пуска радио Благоевград (по това време пускат хора и ръченици) и почват да мият чинии... Върхът е събота сутрин към 7:00 часа, като затръгва за село с форда (дърт форд ескорт от 88-а на газ), отчетливо чувам следното: чък, чък, чък... (няма никой) и след малко: чък, пжжжжжжжжжжжжжт, пжжжжжжжжт... (не му изхвърля бендикса); ІІ-ри опит: чък, чък (захапва да върти) хъл-хъл-хъл-хъл... (и дотам); ІІІ-ти опит: чък, хъл-хъл-хъл-хъл, кюф-тум-тр-ттт... (и до там); ІV-ти опит: чък, чък, хъл-хъл-хъл-хъл, кюф-тум-тр-ттт-рт-рт-ъм-ъм-ъм (следва форсаж) вроуммм, кют пат... и дотам (кихва газовата и той тогава се усеща, че прави опит да пали директно на газ )... и така, на 6-7-ия път запалва, като първо заработва на два цилиндъра, после на три закрепя някак и след около минута захапва и ІV-ти... после пак форсажи, докато дойде бабата. Така го чувам докато напусне квартала, след два завоя до третата улица... За случаите пък когато решат да ходят с мотора няма да описвам...
        Какво да прави човек - съдба
        Най-вече Astra H 1.9 CDTI (JTD) 120 к.с. и ако има къде Делта 3

        Коментар


          #5
          Що не помогнеш на човечеца да му оправиш колата, ще изхабиш малко време, но после ще си рахат.
          FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
          Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

          Коментар


            #6
            D. Stanev написа: Преглед на мнението
            пенсионери комшии
            Моите са семейство с 3 деца, куче и котка. Моли се да не ти дойдат такива, че пенсионерите ще ти се сторят ангели.
            Dacia Duster 1.6 4WD

            Коментар

            Working...
            X