Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Тунинг Фиат Пунто 1.9 2000г.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Тунинг Фиат Пунто 1.9 2000г.

    Някой да е тунинговал Фиат Пунто 1.9JTD 82к.с. 2000г 4(5) врати ??? , или поне малко помощ от каде мога да взема ангелски очи,вежди,борбет или ббс джанти, предна-задна броня,стопове ???
    Последна редакция от 1.9 JTD; 11.12.2018, 18:25.

    #2
    Джанти много трудно борбет и ббс евентуално на 4х100 и да се спасяваш другите от алиекспрес
    Ей тука едно различно проектче за Кораба майкаsigpic
    Вече и във фейсбук @HoodrideFIRAT

    Коментар


      #3
      Благодаря за отговора набарах джанти на борбет 14-ки 4х98 скоро ги зимам , и имам доста големи проекти за бих казал доста здрав тунинг , скоро ще заминавам за германия всичко там ми е оредено и там предполагам ще завърша тунинга , сега искам да сложа ангелски очи и се рових из нета дори попаднах на Ленти ангелски очи универсални и искам да знам дали ще станат за мойто бебче ? и евентуално от каде да взема вежди Click image for larger version

Name:	Без име.png
Views:	1
Size:	304,6 KB
ID:	2098152

      Коментар


        #4
        Вежди примерно от тук (ако търсиш този тип, иначе се сещам, че има още един - слагат се от долната страна на фара) - https://bktuning.com/product/13014/v...00-cherni.html
        Виждам, че имат и спойлер антикрило, кристални фарове, тунинг стопове... Но са нови, съответно цените не знам до колко ще ти харесат.
        Последна редакция от blue_coconut; 17.12.2018, 10:37.

        Коментар

        Working...
        X