Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коледна сбирка за колегите от София - 15.12.2018 при amadeos

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Ехеее, Лъчо, хайде идвай - че си забравихме физиономиите!
    Намира се на ул. Мърфи 34. Ей го на Гогле карти: цък!
    FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

    Коментар


      #17
      Благодаря ти за местоположението на ПЕКТОПАХТА, (Pectopaht, на модерен език), копирах го във водещото.

      Подсещам ви, да си изберете поне по една салатка, за да облекчим работата на кухнята, колкото можем. Аз мисля да наблегна на най-малко 20-на хапки суши.

      Коментар


        #18
        Ще опитам да убедя Боби да я водя на ресторант в събота вечер!
        Защото, в четвъртак е моя банкет, в петък е нейният и по традиция се прибира в събота призори. НО, смятам ще я убедя за избистряне на погледа и вечерта пак да е в кръчма.

        А я кажете: бира да ви носял ли? Имам ръжена, горчива ИПА и черно, непрогледно черно с 5,8%ABV.
        Довечера ще пиша.

        Ок, вече е довечера - идваме с Боби.
        Силно се надявам увеличаването ни с двама души да не е проблем за място на масата.
        Салати - мераклийска и гръцка.
        Благодаря!

        И бира ще нося, разбира се!
        Последна редакция от lhristov; 12.12.2018, 21:42.
        Стило-1,6-16v - 103 Hp 2003 (ГАЗ-БЕНЗИН)
        Типо 1,4 mono 1993 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX
        Уно 1,4 карбуратор 1984 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX

        Коментар


          #19
          С лек подкуп към Митака, ще ни смести всички, които до момента са се записали, но за повече място няма да има. Кой се записал - записал. Пак да ви подсетя - ако някой ще похапва салатка, нека драсне един ред, току виж му я нарязали малко предварително и не чака като седне.

          Лъчо, радвам се, че ще дойдеш, защото вече нямам търпение да те питам защо не ми отговаряш като ти светкам, свиркам, ръкомахам, засичам и се разминаваме в квартала, кръстен на известен български революционер, населен с находчиви будни люде, дошли по нашите земи с османската империя и отказали да се изнесат...

          Коментар


            #20
            За нас: 2 вегетариански салати, мръвката - отделно.
            FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

            Коментар


              #21
              Оги тия люде са дошли с една друга империя с административен център град ROME, относно салатите ние ще мислим на място че още не се знае кой ще кара и кой ще пие
              Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
              (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
              Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

              Коментар


                #22
                Ние ще сме по всяка вероятност двама (ако трябва ще седим един в друг )
                Салата аз ще ям гръцка, другата на място.

                П.П. Ама не бързай Оги да я поръчваш моята салата, да не падне утре някой непреодолим сняг и да не дойда...

                Коментар


                  #23
                  Е, салатите отдавна са поръчани, така че споко, не съм поръчал твоята

                  Коментар


                    #24
                    Чудесна среща, но наистина е неприятно да доплащам за сметката При следващо подобно мероприятие - аз лично ще искам да съм на отделна сметка и ще си плащам при всяка поръчка.

                    Коментар


                      #25
                      Чудесна среща, но наистина е неприятно да доплащам за сметката При следващо подобно мероприятие - аз лично ще искам да съм на отделна сметка и ще си плащам при всяка поръчка.
                      Не вярвам някой да е оставил по-малко пари умишлено.
                      Аз лично закръглих поне с 5 лв нагоре.
                      Освен цените в менюто да не отговарят на тези в сметката? Или да са добавили едно 'ако мине'
                      Ама ти казах, че рискуваш

                      Мисля, че не е проблем да се съберат още малко пари на неделна среща и да те компенсираме.

                      Коментар


                        #26
                        Аз също не вярвам някой умишлено да е сбъркал в своя полза, но при другия начин на отчитане и таксуване, грешката се свежда до 0 - както за възможността да забравиш да си платиш за нещо, така и за възможността да ти сложат нещо "ако мине".

                        Коментар


                          #27
                          Еее, това наистина е неприятно!

                          Но, разбира се
                          Immortal написа: Преглед на мнението
                          ...Мисля, че не е проблем да се съберат още малко пари на неделна среща и да те компенсираме.
                          FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                          Коментар


                            #28
                            Аз също живея с мисълта, че оставих 10% отгоре, но може да съм сбъркал в основното смятане. ОК съм да доплатим разликата.
                            браво 1,6/90 - 09 г.

                            Коментар

                            Working...
                            X