Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat 500 1.3D мнения за покупка

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Fiat 500 1.3D мнения за покупка

    Здравейте, колеги излезна ми Fiat 500 1.3D 2008 , добри ли са като коли мотора здрав ли е, утре сутрин мисля да ходя да го взема на 5к ми го дават 78к км реални казват какво да гледам най-сериозният проблем какъв може да му е ?

    #2
    Двигателчетата са здрави, но са с ангренажна верига и е хубаво да я смениш след покупка, не вярвай на колко километри е по-табло, защото шанса да не са такива, каквито пише е много голям, дори да те убеждават. Слагат лепенки на вратите, пишат капаците на ремъците , фалшифицират сервизни бележки, само и само да заблудят. Разбира се, дано греша, но само ако колата е купена тук може на 100% да разбереш на колко километра е. Тези нямат демпферни маховици, така че най-лошото е верига, дюзи и турбина.
    Fiat Bravo II 1.4 16v
    Alfa Romeo 156 1.9 JTD++ EX.
    Fiat Punto 1.1 MK1 EX.

    Коментар


      #3
      Цената е доста ниска, определено има защо!
      Alfa Romeo 159 1.9 JTDm 150hp
      Alfa Romeo MiTo 1.3 JTDm 95hp
      Alfa Romeo ARNA 1.2 63hp

      Коментар


        #4
        nikolakn1995 написа: Преглед на мнението
        78к км реални казват
        Щом реални км казват,значи 100 000% те лъжат. А щом за толкова елементарно нещо те лъжат,вероятно има още 100 неща скрити.И цената гледам е ниска,така че аз изобщо няма да ходя и да го гледам ,ако съм на твое място !
        Отделно че и дизел,а те ги забраняват по Запада ,а и е само 75коня. Но най-вече защото те лъжат за км. Бягай далече ,да не си сипваш сол на главата после ! От 5к да не ти излезе 15к след 1г ! Подобни случай бол .

        Коментар


          #5
          Няма ли как като се закачи с диагностика да се видят реалните км.?

          Коментар


            #6
            В германския mobile средната цена на този Фиат с тези години ,е 8-9к лв .Докато го докарат до тук ,цената се качва с още 1-2к. А тази ти я продават за 5к .Сам може да си направиш сметка ,че колата има някакъв сериозен дефект и се опитват да ти я пробутат.Както казах,бягай далече !

            https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/s...rder=ASCENDING
            Последна редакция от dan4op5; 11.12.2018, 13:37.

            Коментар


              #7
              Ако има сериозен проблем, то при проверката ще се види.

              Коментар


                #8
                stilo_new написа: Преглед на мнението
                Ако има сериозен проблем, то при проверката ще се види.
                Не е много сигурно дали ще се открие само с един преглед ако има нещо - сега толкова много химия се предлага че абсолютно умрял мотор за някакво време ще го направи да изглежда като чисто нов .....
                koce73 , Fiat Marea Weekend 1.6 16V 1997 специално пригодена за тежък терен , отскоро и Subaru Forester 2.0 2005 за още по-тежък терен 0895747442

                Коментар

                Working...
                X