Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Управляващ блок реле подгревни свещи или реле подгревни свещи каква е разликата.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Управляващ блок реле подгревни свещи или реле подгревни свещи каква е разликата.

    Здравейте,каква е разликата между управляващ блок реле подгревни свещи и реле подгревни свещи.В сайта ги има и двете но визуално на картинката няма разлика.Ходих на диагностика и ми казаха че имам неработещо реле не подавало ток към подгревните свещи,снощи замерих при подаден контакт напрежение на изходите към подгревните свещи няма.Колата е Fiat stilo multiwagon 1.9 jtd 120 ks.Към релето постъпва 12 в напражения има на другата букса,цъка след около 5 сек. но подгрев няма а трудно се пали в тази зима.

    #2
    Релето е вътре в блока.Аз имах същият проблем преди няколко години,но срещу 30 лв.ми го оправиха и оттогава нямам ядове.
    STILO-2003-115 HP-JTD Power
    Преди ФИАТ БРАВА TD 75-98г.

    Коментар


      #3
      Здравейте,за ремонт в Русе ми казаха 100 тина лева а онлайн гледам има Bosh за 65 лв ново най ниска цена та незнам може би по-добре да взема ново смяната мога да я направя сам но незнам трябва ли да се чистя грешки някакви в компютъра или само го сменям и нямам грижи.
      Последна редакция от bboysgp; 04.12.2018, 18:11.

      Коментар


        #4
        На жтд 105 ми го оправиха за 20лв. Нямам на идея от къде намираш бош за 65лв моето беше 140 найгниската цена. Отидох на еладжия човека каза ти луд ли си да взимаш ново, сменил някакви кондензатори и ми взе 20лв сега е чук.
        П. П. ремонта беше миналата година
        Ей тука едно различно проектче за Кораба майкаsigpic
        Вече и във фейсбук @HoodrideFIRAT

        Коментар


          #5
          Здравей,ето линк за релето вчера го взех и монтирах дойде с гаранция от Bosh работи но за да не ми мига лампата ще трябва да изчистя грешката.
          https://autoprofi.bg/upravlqvasht-bl...1-p450790.html

          Коментар

          Working...
          X