Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Купих си къща на село :)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Нещо тревата не ти е добра.Що тъй?Много широколистни,много плешиви петна.Не я ли сгъстяваш?Ползваш ли сортови семена или е на самотек?
    1.Безплатният секс развращава,платеният-озлобява.

    Коментар


      Ами аз пролетта я засях, беше изорано! Пак е добре кът за 3 м

      Коментар


        Като за 3 мес.наистина е супер.Като я посгъстиш и наториш на есен и пролет,ще стане супер.
        1.Безплатният секс развращава,платеният-озлобява.

        Коментар


          При мен проблема с помпата е напът да се разреши.Пуснах един градински маркуч обратно в сондата, иначе нестава с пръскачките, помпата прегрява.Няма къде да отиде излишното накягане, помпата се товари и прегрява.

          Коментар


            Ти имаш налягане аз нямам .Върти ама има и въздух .Скоро ще идем да пробваме пак.
            КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
            Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
            http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

            Коментар


              Ето и готовия гараж:
              Click image for larger version

Name:	snimka1 (3).jpg
Views:	205
Size:	378,9 KB
ID:	2756820

              Прикачени файлове
              1.Безплатният секс развращава,платеният-озлобява.

              Коментар


                Супер е, колко ти излезе всичко, че и Аз трябва да правя нещо подобно?

                Коментар


                  Много,ама нямаше начин.За 35кв. навес и 68кв. плочник-9000 за материали(смятах по фактури).Труд отделно,както се договориш.
                  1.Безплатният секс развращава,платеният-озлобява.

                  Коментар


                    Много ,но е станало супер готино.

                    Коментар


                      При мен проблема с помпата е напът да се разреши.Пуснах един градински маркуч обратно в сондата, иначе нестава с пръскачките, помпата прегрява.Няма къде да отиде излишното накягане, помпата се товари и прегрява.
                      Сложи един пресостат и буферен съд с мембрана.

                      Коментар


                        Закъсах го с една черница,която ми е в двора и една голяма джанка в съседния.Падат узрели плодове,стават на джибре и събират осите.През ден ги събирам,ама то няма насмогване.Джанката не я кастря,защото ми пази от западното слънце.Отделно върху бетона на оградата и тротоара е гняс от черници.Мета,събирам,мия с маркуча,ама то няма насмогване.
                        Гроздето го хвана някаква мана.Листата пожълтяват и падат,а сме само юли месец.Та днес ще нося листа във селскостопанската аптека да ми дават нещо за пръскане.Та те така.
                        1.Безплатният секс развращава,платеният-озлобява.

                        Коментар


                          Егати и лятото.Сутринта беше 6 градуса на село.В София-11.
                          1.Безплатният секс развращава,платеният-озлобява.

                          Коментар


                            Тъй е добре, сега като почнат жегите ,хич няма да е ОК.
                            Вчера сутринта на село беше 11гр.

                            Коментар


                              Вчера си взех почивен ден,че да оправя покрай къщата,че от гости няма време.Събирах джанки и черници дор три чувала(гадост невъобразима),орязах лозниците от новите ластари и ги проредих,за да влиза слънце.Прекарах останалите камъни от гаража и ги подредих и накрая най-гадното-оплевих покрай бордюра,че се беше дигнала една трева за чудо и приказ.Иначе тротоара ми е асфалтиран и проблеми няма.Само не можах да окося,че предните дни се престарах с поливането и беше много мокро.
                              1.Безплатният секс развращава,платеният-озлобява.

                              Коментар


                                П.П.В Лидъл имаше електрически акумулаторен трион на 4 метрова телескопична дръжка.Чуден е за кастрене на високи дървета,та го заприходих.
                                1.Безплатният секс развращава,платеният-озлобява.

                                Коментар

                                Working...
                                X