Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Купих си къща на село :)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    Може би наистина ще взема някакъв Райдер.

    Работата не ме плаши, само време да имам. Храсталаците ще ги привлека към задната част на двора, към дола и евентуално ще им драсна клечката или ще ги ползвам за естествена ограда :D
    Ще изрина всичко отпред между и пред колоните, подозирам, че отдолу са плочки, ама знае ли се...
    Токът е спрян от таблото на дирека, а на къщата само трябва да се върже главния кабел за жиците на чашките.
    "Без сърца, сме просто машини"
    Toyota Prius 1.5 Hybrid
    EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

    Коментар


      #47
      Аз като ходих за тока малко ме бавеха с това че се редях на опашка сам чаках да ми светне номерчето в 17 -17.30ч
      Иначе услугата е получих екстрено - веднага на другия ден ми се обадиха да ми възстановяват тока-- това със слагане на нови жици от стълба -поставяне на табло /което аз си купих че са ми го откраднали преди 10 години /нов електромер .
      КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
      Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
      http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

      Коментар


        #48
        Като евтин вариант за вратата ми хрумна и бамбук, поне на първо време. Примерно нещо такова.




        Има различни чешити, но примерно в Практикер 150х300см е 23лв. Значи 5лв на квадрат. Е, понеже имам едно такова леко е рехавко и ще ти трябват две да припокриеш, значи 10лв/квадрат.

        Или най-евтиния вариант камъш да си набереш .

        Коментар


          #49
          Интересно, обаче бих го сложил някъде за вътрешна декорация, не за порта, да не му драсне клечката някой :D
          "Без сърца, сме просто машини"
          Toyota Prius 1.5 Hybrid
          EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

          Коментар


            #50
            След година рогозките така си сменят цвета и посивяват,че...
            1.Безплатният секс развращава,платеният-озлобява.

            Коментар


              #51
              Като чуя или прочета - "Купих си къща на село" - на езика ми е да кажа "Моите съболезнования".
              VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
              VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
              VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
              VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
              Нека Силата на бъде с Нас...

              Коментар


                #52
                Като се замисля колко хиляди съм пръснал по коли, това може би ми е най-смислената инвестиция до момента.
                Да не говорим, че само с едно почистване на двора, цената й се удвоява
                Таз неделя, стига да няма някакви урагани, продължавам с чистката.
                "Без сърца, сме просто машини"
                Toyota Prius 1.5 Hybrid
                EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                Коментар


                  #53
                  Таз сутрин минах през ВСС метали в Плевен, които яко ме застреляха с цени...
                  Профила 4х4 при тях е 7.50 метъра (4.50 в селото)
                  Обикновена поцинкована ламарина - 17 лв. листа (7.50 в селото)
                  И почвам да бегам, бате :D
                  "Без сърца, сме просто машини"
                  Toyota Prius 1.5 Hybrid
                  EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                  Коментар


                    #54
                    Аз доста железа съм си взел от вторични суровини
                    има арматура и винкели по 1 лв килограм намира се и по евтино
                    КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                    Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                    http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                    Коментар


                      #55
                      След вчерашната няколкочасова интервенция в двора, същия вече придобива вид
                      Взел съм моторна резачка с която да премахна стърчащите дървета, които отсякох преди това с мачетето.
                      Отпред пък изрових мрежа, с която преградих "портата". Мрежата беше заровена под 10 см пръст, корени и храсти, та и там голям бой падна.
                      Ето едно клипче на двора, че от снимки трудно се добива представа:
                      https://youtu.be/gua_-xAz5Ss
                      Прикачени файлове
                      "Без сърца, сме просто машини"
                      Toyota Prius 1.5 Hybrid
                      EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                      Коментар


                        #56
                        Моторна резачка?!
                        А косачка?
                        Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                        (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                        Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                        Коментар


                          #57
                          Не ми трябва коса, всичкото храсталак е изкоренено, само пънчетата трябва да разкарам.
                          и резачка не ми трябва особено, много повече предпочитам ръчните инструменти, но така и така стои вкъщи, викам да я взема.
                          "Без сърца, сме просто машини"
                          Toyota Prius 1.5 Hybrid
                          EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                          Коментар


                            #58
                            пак ще поникнат .
                            фиатче Браво 2.0

                            Коментар


                              #59
                              Знам, трябва да се затопли, за да ги третирам с химикали. Сега ми е достатъчно да разкарам вече поникналите, че не можеше да се мине.
                              "Без сърца, сме просто машини"
                              Toyota Prius 1.5 Hybrid
                              EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                              Коментар


                                #60
                                И как ще изглежда после? Ще си сееш зеленчуци, или ще си направиш ливадка?
                                Няма смисъл с химикали - пак си поникват. Ако ти стига времето и възможностите, засей тревна смеска (в никакъв случай райграс) и ако може да се коси с ръчна роторна косачка, гледката си заслужава!
                                Велосипед да, но ролкови кънки - не! Балканчето е без акумулатор, симсонката е без гуми. Я, падна ми се и фиатче 126! Вече съм с фиат и напреднал шофьор, та чак съм станал маниак, а сега и фанатик!

                                Коментар

                                Working...
                                X