Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Купих си къща на село :)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Обявиха ми цена от 20 000лв. за труд и материали.Отсвирих ги.Баси,толкова струва къщата!?Иначе поливане,косене.Забелязвам,че от торенето и опита за сгъстяване на тревата от пролетта има доста изразен ефект.Лошото е че има и подгорели и плешиви места въпреки обилното поливане,но това по-скоро е от различните почви.Поне според мен.Но все пак за ливада на две години изглежда супер.Особено като е окосена.
    1.Безплатният секс развращава,платеният-озлобява.

    Коментар


      Плешивите места да не си вършат котките работата отгоре им, че обикновено е такъв ефекта.

      Коментар


        То не е точно плешиво,а на места тревата е рехава,не расте,не се сгъстява и стои жълтеникава.През нея прозира почвата.Не са котки,защото е на различни по големина петна,без да има пясък,а котките търсят земята да е рохкава или най-вече пясък.А и отделно,че котките са точно две(съседски) и те не ходят по тревата и двора.
        1.Безплатният секс развращава,платеният-озлобява.

        Коментар


          Сега пък ново двайсет!?По някакъв начин в новия покрив са се заселили гълъби??Всичко в единия ъгъл на пътеката е о@рано,парчета от черупки от яйца и непрекъснато гукане.Сега ще викам майстора да си оправя дупка ли е,какво ли е там и да ги разкарва.
          1.Безплатният секс развращава,платеният-озлобява.

          Коментар


            Събирай и в тавата -
            КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
            Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
            http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

            Коментар


              Има разни чучела тип сокол примерно, слагаш го на покрива да гледа лошо и гукащите се стресират...уж.

              Коментар


                Привет,
                Слагам гипсокартон на 1вия етаж, на комина ще сложа от червения картон, но ми е чудно как да направя прехода на розетката? Имам розетка на сгената, отгоре картон но ще има разстояние м/у картон и розетката, на картона отвън какво да сложа, пак розетка ли, как после ще се мушнат кюнците?
                Моля за съвет.

                Коментар


                  Розетката се изважда,тя е от тънка ламарина.Слагаш гипс картона,изрязваш отвор и монтираш нова розетка.Трябва да я уплътниш хубаво,защото ще пуши ако не е добре сложена и ще цапа стената.В смисъл,че трябва да уплътниш пръстена,който ляга върху гипс картона.
                  Последна редакция от pavyan; 13.08.2021, 12:48.
                  1.Безплатният секс развращава,платеният-озлобява.

                  Коментар


                    Така как ще влезе кюнеца в комина? Нали има разстояние от стената и гипсокартона(където се намира ватата) ?

                    Коментар


                      Ако старата розетка е здраво закрепена, не е нужно да се вади, а новата се слага върху гипскартона така, че да влезе в старата. Розетката има около 6 см наставка, което е достатъчно за разстоянието профил и гипскартон. Ако разстоянието се окаже по-голямо, тогава може да се изреже допълнително парче от бурия. Пета година вече без проблем вкъщи по този начин.
                      Велосипед да, но ролкови кънки - не! Балканчето е без акумулатор, симсонката е без гуми. Я, падна ми се и фиатче 126! Вече съм с фиат и напреднал шофьор, та чак съм станал маниак, а сега и фанатик!

                      Коментар


                        Да се похваля с новото място дано е последно.И къщата е готова ако ме изгони от София
                        Click image for larger version

Name:	сксскд0.jpg
Views:	1
Size:	189,9 KB
ID:	2099206Click image for larger version

Name:	7688.jpg
Views:	1
Size:	146,7 KB
ID:	2099207Click image for larger version

Name:	кола на нивата.jpg
Views:	1
Size:	10,5 KB
ID:	2099208Click image for larger version

Name:	палатка.jpg
Views:	1
Size:	40,3 KB
ID:	2099209
                        КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                        Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                        http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                        Коментар


                          Сега пък ново двайсет!Вчера констатирах,че ни е нападнала някаква трева,която прилича на горски лишей.Като човешка коса и косачката не може да я окоси напълно.Стои на едни блестящи туфи.За гълъбите още нямам решение въпреки всичките ми опити-пръскане с вода,въздушна пушка(не ги убивам,да не си помислите..).Лошото е ,че под гнездото е мазало и трябва да се мие плочника непрекъснато.
                          1.Безплатният секс развращава,платеният-озлобява.

                          Коментар


                            dabadaba написа: Преглед на мнението
                            Ако старата розетка е здраво закрепена, не е нужно да се вади, а новата се слага върху гипскартона така, че да влезе в старата. Розетката има около 6 см наставка, което е достатъчно за разстоянието профил и гипскартон. Ако разстоянието се окаже по-голямо, тогава може да се изреже допълнително парче от бурия. Пета година вече без проблем вкъщи по този начин.
                            Купих една бурия(16 см) от магазина, мушнах я в розетката, шосле изрязохме картона и вкарах в фупката другия край, сега малко стърчи но капак на розетка се поставя без проблем.

                            Коментар


                              Намерих друга бригада от Благоевград и се спазарихме на цена от 60лв./кв.м. топтан.Със силиконова мазилка,силикон за цокъла и пълно почистване на двора накрая.Без никакви ангажименти от моя страна за каквото и да било-доставка на материал,скеле,пътни и т.н.
                              1.Безплатният секс развращава,платеният-озлобява.

                              Коментар


                                Свърших и това.Е,вярно че ми излезе 70лв./кв.,ама поне стана и е с минимални остатъци за чистене.Сега остава да обера гроздето и закривам сезона.
                                1.Безплатният секс развращава,платеният-озлобява.

                                Коментар

                                Working...
                                X