Страница 41 от 42 ПърваПърва ... 3139404142 ПоследнаПоследна
Резултати 401 до 410 от 412

Тема: Купих си къща на село :)

Аз съм на мнение по добре да гледам 20зайчета от колкото да гледам домати - първо не мога да копая продължително време кръста ми прави проблем

Член на СФФБ
    Модератор
    Фиат идол
    Аватарът на Слав
    Регистр. на
    22.06.2006
    И аз си купих къща на село в еленския балкан.

Не просъществува много сълго. Около месец и половина...в Неделя изгоря до основи.

В тази връзка търся купувач на дялан камък (декар и половина двор с дувар) и тикли (каменни плочи) за покрив.

Та такива ми ти работи...
    == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

Много съжалявам за къщата ще намериш друга по хубава -
    Къде в Еленския балкан нали София.- Перник .
    Аз все се каня да застраховам къщата на Извор ама все не идва времето-
    Сега пускам лампа на патетата седи само една фасунга - и все си мисля да не стане нещо .
    Последна промяна от kluchar : 16.09.2020 в 21:31

Фиат фанатик Аватарът на VIT
    Регистр. на
    20.11.2007
    Цитат Слав написа: Преглед на мнението
    И аз си купих къща на село в еленския балкан.

Не просъществува много сълго. Около месец и половина...в Неделя изгоря до основи.

В тази връзка търся купувач на дялан камък (декар и половина двор с дувар) и тикли (каменни плочи) за покрив.

Та такива ми ти работи...
    Съжалявам за къщата, какво се е случило?

Член на СФФБ
    Модератор
    Фиат идол
    Аватарът на Слав
    Регистр. на
    22.06.2006
    По невнимание стана или по-скоро по нелеп начин.

Изгорих храсти и клони от двора, който не е бил чистен от над 15 години. Изгорих всичко и вече беше минал поне час. Горих ги малко по малко, защото бяха на голям куп и всичко беше видимо наред, но привечер пламна покрива.

Според пожарникарите искра е влязла с помощта на вятъра в подпокривното пространство. За мен лично много необяснимо, но явно стават такива неща...???

Самото огнище никъде не се разпространи, нито около него нещо се е запалило. Както и да е дойдоха момчетата, главния погледна и рече, че ще я гасят цяла нощ и ще изгори до основи и така и стана. Това е съвсем накратко

На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

Аз имам такива клони и дървета вече 2 години
    не ги горя щото комшиите се бяха запалили та бягахме че стана да не може да се диша виждаше се пожара от 40 км
    а някой да ги изхвърли трябва да се плати .

Фиат идол
    Регистр. на
    09.11.2006
    Слави, направо не знам какво да кажа. И аз горих последния месец така едни работи, взел съм си едно огнище повдигнато, да мога да си го местя според случая и като приключа го напълвам с вода, то е като леген такова...после му слагам капака.

Сега какво, ще строиш наново или се отказваш?

Член на СФФБ
    Модератор
    Фиат идол
    Аватарът на Слав
    Регистр. на
    22.06.2006
    Ще реша догодина какво да правя.

Със сигурност няма да я възстановявам старата къща. Ако нещо ше се прави ще е нова на ново място в двора.

Засега единственото сигурно е, че искам да продам гредите, покривните плочи и дяланият камък

Ако някой има човек, който би имал интерес да казва. Ще има здрава почерпка!

Ако е правиш модерна няма да ти трябват но ако е стар стил покривните плочи и дяланият камък може да влязат в употреба ;

Член на СФФБ
    Модератор
    Фиат идол
    Аватарът на Слав
    Регистр. на
    22.06.2006
    Отказах се от стария стил. Човек си променя възгледите след 24 часово гасене на пожар

Страница 41 от 42 ПърваПърва ... 3139404142 ПоследнаПоследна

Тема: Купих си къща на село :)

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 членове и 1 гости)

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •