Страница 10 от 15 ПърваПърва ... 89101112 ... ПоследнаПоследна
Резултати 91 до 100 от 146

Тема: Купих си къща на село :)

И на мен ми е мерак да направя същото .Имам един Тир клони.

Фиат идол Аватарът на muns61
    Регистр. на
    15.11.2011
    Ходих ли на имота? Хайде, че поветът расте неудържимо
    Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

Фиат идол Аватарът на M5kov
    Регистр. на
    22.12.2008
    На 30ти април ми беше последното ходене, та окосих доста бурени, сигурно вече пак е станала джунгла
    Тоя месец сигурно ще търся по-усърдно багер, тъй че не си давам много зор преди това.
    Ей го как е било на 30ти април>
    https://photos.app.goo.gl/NZ5vqXwBwoCVvueCA
    Прикачени изображения Прикачени изображения Кликнете върху картинката за по-голям размер. 

Име:	IMG_0281.jpg
Преглеждания:	48
Размер:	406,4 KB
ID:	107287  
    "Без сърца, сме просто машини"
    Toyota Prius 1.5 Hybrid
    EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

Фиат идол Аватарът на muns61
    Регистр. на
    15.11.2011
    Стягай косачката

Кликнете върху картинката за по-голям размер. 

Име:	DSC_0000085.jpg
Преглеждания:	126
Размер:	423,3 KB
ID:	107303

Кликнете върху картинката за по-голям размер. 

Име:	DSC_0000086.jpg
Преглеждания:	44
Размер:	422,9 KB
ID:	107304
    Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

Незнам дали обикновенна косачка ще свъши работа
    например нещо с диск а не корда -
    Ако не го садиш с нещо го напръскай с препарад
    По дебелите да може да се режат

Отвън където е вхад махаш тревата и слагаш камъни-трошляк -филц

Аз се боря с бръшлян имам го и по плочките и по градината поне е на 50 квадрата
    Последна промяна от kluchar : 02.06.2019 в 19:04

Регистр. на
    22.12.2008
    Фак, наистина много работа ме чака
    комшийката е започнал ремонт на покрива? Гледам, че е прибрала материала в двора
    Toyota Prius 1.5 Hybrid
    EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

Фиат идол
    Регистр. на
    09.11.2006
    Колеги, и аз съм вече със селска къща!

Имам едно такова питане. Над едната стая има едно скосено покривче. При няколко пороя нямаше проблем, но преди седмица удари един шквал. валеше направо хоризонтално и явно набута водата под керемидите, оттам ми протече леко в стаята. Покрива иначе външно си изглежда добре, строителство отпреди 15-ина години, но с обикновени керемиди. Мисля си да ги подменя с Брамак. Обаче от майстори ми е до...да не казвам докъде. Та чета сайта им на въпросните, да попитам ако има някой с лични впечатления. Дали правилно разбирам - обаждам им се (на Брамак), идва представител, мерим, умуваме, това, онова, смята, после от Брамак ми пращат обучена от тях фирма, която свършва работата от перфектно по-перфектно, по всичките му табиети и салтанати, без 'то и така може' и 'аз тъй знам, кат не щеш...', и 'стига го четохте тоз интернет', 'ти ще си го изчистиш', 'опа...счупих това...ми дошло му времето', 'измих си инструмента на мивката и я позапуших, хаха', и т.н. Или това е алабала и да си търся аз фирма? Не питам кое ще ми излезе по-евтино или дали е толкова лесно, че да си го правя сам.

Регистр. на
    22.12.2008
    Честито
    Нямам опит и не съм чува, някой да има с въпросната фирма/схема на работа.
    Този моя също е за ремонт и съм се зарекъл, че аз ще си го правя, защото не е много голям и е само с 2 ската, тип вилен.

Ако наистина леко е протекло, по-добре не се набутвай, щом покрива е горе-долу в добро състояние.
    Toyota Prius 1.5 Hybrid

Ако може да се качваш по покриви и не си вързан в ръцете
    и имаш и друг помошник може и да се справиш.
    Аз сега си правя навес но става по бавно щото ме боли кръста и малко ми е трудно качване/ слизане.
    Дали са брамак или стар модел керемиди ням значение .Въпроса да се направи както трябва

може да се покрие преди това с едно като мушама за под керемиди.

Фиат фанатик Аватарът на milen11
    Регистр. на
    25.05.2008
    Цитат kluchar написа: Преглед на мнението
    Ако може да се качваш по покриви и не си вързан в ръцете
    и имаш и друг помошник може и да се справиш.
    Аз сега си правя навес но става по бавно щото ме боли кръста и малко ми е трудно качване/ слизане.
    Дали са брамак или стар модел керемиди ням значение .Въпроса да се направи както трябва

може да се покрие преди това с едно като мушама за под керемиди.
    . Щом се изказваш така явно не си виждал наживо Брамак и нямаш идея че реденето му няма нищо общо с обикновените керемиди.По темата.Ако се извика официална фирма на Брамак тя ще изпълни покрива по техните предписания със всичките му подложни изолации,отдушници,подложк и на капаците и може да се наложи и на места промяна на дървената конструкция.Според мен не си струва цената на която ще излезе ремонтът.На пазара има достатъчно кадърни марки на сносна цена които са със по голямо застъпване и може да ги нареди всеки що годе нормален майстор.Сегашните са прелели и прокапали поради малък наклон на покрива и малкото застъпване което е фиксирано и не може да се промени.
    Fiat Sedici 1.9 MultiJet 120 Hp

Страница 10 от 15 ПърваПърва ... 89101112 ... ПоследнаПоследна

Тема: Купих си къща на село :)

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 4 потребители разглеждат тази тема. (1 членове и 3 гости)

1. ls1

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •