Страница 5 от 5 ПърваПърва ... 345
Резултати 41 до 50 от 50

Тема: Купих си къща на село :)

Фиат фанатик
    Регистр. на
    15.11.2013
    За инверторен не мога да дам оценка, освен, че е по-лек. Иначе имам едно електроженче от Лидъл, което ми излезе 85 лв, но за целта, за която съм го взел, върши работа. Направих си вратичка от железни профили, а заварките станаха перфектни. Заварява профили до 3 мм без да се замисля, но на по-дебели железа му идва малко нанагорно. Иначе си има защита и досега два пъти съм го чакал, когато съм заварявал нещо по-дебело.
    Велосипед да, но ролкови кънки - не! Балканчето е без акумулатор, симсонката е без гуми. Я, падна ми се и фиатче 126! Вече съм с фиат и напреднал шофьор, та чак съм станал маниак, а сега и фанатик!

Фиат идол Аватарът на M5kov
    Регистр. на
    22.12.2008
    Тези от лидъла мисля, че са макс 80 ампера, което си е малко.
    Гледам ги разни по 150 ампера, които стават за 2.5 мм електрод, но не ми се иска да се хвърлям съвсем на сляпо.
    "Без сърца, сме просто машини"
    Toyota Prius 1.5 Hybrid
    EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

Фиат фанатик
    Регистр. на
    15.11.2013
    Че аз само с 2.5 мм електроди си го карам. Виж в олх, поразгледай из интернет, все ще намериш нещо, което да ти хареса.
    Велосипед да, но ролкови кънки - не! Балканчето е без акумулатор, симсонката е без гуми. Я, падна ми се и фиатче 126! Вече съм с фиат и напреднал шофьор, та чак съм станал маниак, а сега и фанатик!

Регистр. на
    22.12.2008
    Ясно, че става, но си е наръба на възможностите му. Иначе ако случайно пуснат такива в лидъл, бих взел, най-малко заради 3 годишната гаранция и доказаното качество на Парксайд. Имам 3 техни инструмента, които ако имаха крака, отдавна да са избягали
    Toyota Prius 1.5 Hybrid
    EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

Фиат идол Аватарът на muns61
    Регистр. на
    15.11.2011
    Наскоро пробвах у един приятел инвертор Райдер, заварява добре с 2.5 и 3.25 мм. За любителски цели е добър, купил го е за под 200 лв. С трансформатор не се занимавай.

Днес ходих до село да нагледам къщата и наминах покрай твоята - доста работа те чака! Къде ще изхвърляш боклука и с какво? За портата - имаш добри колони, разчисти отдолу да се види там как е.
    Как седят нещата с тока?
    Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

Регистр. на
    22.12.2008
    Може би наистина ще взема някакъв Райдер.

Работата не ме плаши, само време да имам. Храсталаците ще ги привлека към задната част на двора, към дола и евентуално ще им драсна клечката или ще ги ползвам за естествена ограда :D
    Ще изрина всичко отпред между и пред колоните, подозирам, че отдолу са плочки, ама знае ли се...
    Токът е спрян от таблото на дирека, а на къщата само трябва да се върже главния кабел за жиците на чашките.
    Toyota Prius 1.5 Hybrid

Аз като ходих за тока малко ме бавеха с това че се редях на опашка сам чаках да ми светне номерчето в 17 -17.30ч
    Иначе услугата е получих екстрено - веднага на другия ден ми се обадиха да ми възстановяват тока-- това със слагане на нови жици от стълба -поставяне на табло /което аз си купих че са ми го откраднали преди 10 години /нов електромер .

Фиат идол
    Регистр. на
    09.11.2006
    Като евтин вариант за вратата ми хрумна и бамбук, поне на първо време. Примерно нещо такова.

Има различни чешити, но примерно в Практикер 150х300см е 23лв. Значи 5лв на квадрат. Е, понеже имам едно такова леко е рехавко и ще ти трябват две да припокриеш, значи 10лв/квадрат.

Или най-евтиния вариант камъш да си набереш .

Регистр. на
    22.12.2008
    Интересно, обаче бих го сложил някъде за вътрешна декорация, не за порта, да не му драсне клечката някой :D
    Toyota Prius 1.5 Hybrid

Фиат маниак
    Регистр. на
    16.08.2010
    След година рогозките така си сменят цвета и посивяват,че...
    1.Безплатният секс развращава,платеният-озлобява.

Страница 5 от 5 ПърваПърва ... 345

Тема: Купих си къща на село :)

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 членове и 1 гости)

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •