Страница 60 от 60 ПърваПърва ... 1050585960
Резултати 591 до 599 от 599

Тема: Купих си къща на село :)

Фиат идол
    Регистр. на
    09.11.2006
    Има разни чучела тип сокол примерно, слагаш го на покрива да гледа лошо и гукащите се стресират...уж.

Фиат фанатик Аватарът на VIT
    Регистр. на
    20.11.2007
    Привет,
    Слагам гипсокартон на 1вия етаж, на комина ще сложа от червения картон, но ми е чудно как да направя прехода на розетката? Имам розетка на сгената, отгоре картон но ще има разстояние м/у картон и розетката, на картона отвън какво да сложа, пак розетка ли, как после ще се мушнат кюнците?
    Моля за съвет.

Фиат фанатик
    Регистр. на
    16.08.2010
    Розетката се изважда,тя е от тънка ламарина.Слагаш гипс картона,изрязваш отвор и монтираш нова розетка.Трябва да я уплътниш хубаво,защото ще пуши ако не е добре сложена и ще цапа стената.В смисъл,че трябва да уплътниш пръстена,който ляга върху гипс картона.
    Последна промяна от pavyan : 13.08.2021 в 11:48
    1.Безплатният секс развращава,платеният-озлобява.

Регистр. на
    20.11.2007
    Така как ще влезе кюнеца в комина? Нали има разстояние от стената и гипсокартона(където се намира ватата) ?

Фиат фанатик
    Регистр. на
    15.11.2013
    Ако старата розетка е здраво закрепена, не е нужно да се вади, а новата се слага върху гипскартона така, че да влезе в старата. Розетката има около 6 см наставка, което е достатъчно за разстоянието профил и гипскартон. Ако разстоянието се окаже по-голямо, тогава може да се изреже допълнително парче от бурия. Пета година вече без проблем вкъщи по този начин.
    Велосипед да, но ролкови кънки - не! Балканчето е без акумулатор, симсонката е без гуми. Я, падна ми се и фиатче 126! Вече съм с фиат и напреднал шофьор, та чак съм станал маниак, а сега и фанатик!

Да се похваля с новото място дано е последно.И къщата е готова ако ме изгони от София
    Кликнете върху картинката за по-голям размер. 

Име:	сксскд0.jpg
Преглеждания:	37
Размер:	189,9 KB
ID:	109011Кликнете върху картинката за по-голям размер. 

Име:	7688.jpg
Преглеждания:	34
Размер:	146,7 KB
ID:	109012Кликнете върху картинката за по-голям размер. 

Име:	кола на нивата.jpg
Размер:	10,5 KB
ID:	109013Кликнете върху картинката за по-голям размер. 

Име:	палатка.jpg
Размер:	40,3 KB
ID:	109014

Фиат фанатик
    Регистр. на
    16.08.2010
    Сега пък ново двайсет!Вчера констатирах,че ни е нападнала някаква трева,която прилича на горски лишей.Като човешка коса и косачката не може да я окоси напълно.Стои на едни блестящи туфи.За гълъбите още нямам решение въпреки всичките ми опити-пръскане с вода,въздушна пушка(не ги убивам,да не си помислите..).Лошото е ,че под гнездото е мазало и трябва да се мие плочника непрекъснато.

Регистр. на
    20.11.2007
    Цитат dabadaba написа: Преглед на мнението
    Ако старата розетка е здраво закрепена, не е нужно да се вади, а новата се слага върху гипскартона така, че да влезе в старата. Розетката има около 6 см наставка, което е достатъчно за разстоянието профил и гипскартон. Ако разстоянието се окаже по-голямо, тогава може да се изреже допълнително парче от бурия. Пета година вече без проблем вкъщи по този начин.
    Купих една бурия(16 см) от магазина, мушнах я в розетката, шосле изрязохме картона и вкарах в фупката другия край, сега малко стърчи но капак на розетка се поставя без проблем.

Фиат фанатик
    Регистр. на
    16.08.2010
    Намерих друга бригада от Благоевград и се спазарихме на цена от 60лв./кв.м. топтан.Със силиконова мазилка,силикон за цокъла и пълно почистване на двора накрая.Без никакви ангажименти от моя страна за каквото и да било-доставка на материал,скеле,пътни и т.н.

Страница 60 от 60 ПърваПърва ... 1050585960

Тема: Купих си къща на село :)

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 членове и 1 гости)

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •