Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати 11 до 13 от 13

Тема: Къде да си напълня туристическа газова бутилка за битови нужди в София?

Фиат идол Аватарът на muns61
    Регистр. на
    15.11.2011
    Залепва от смолистите вещества в газта, които се отделят по клапана. Помага промивка с бензин, вкаран със спринцовка.

По темата - зареждам си бутилките през зарядното на колата, така съм си направил инсталацията. На ладата от аватара направо съм с 2 зареждачки. едната за нейната бутилка, другата за битовите.
    Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

Фиат идол Аватарът на dobrujanetza
    Регистр. на
    01.02.2009
    Цитат ogi28b написа: Преглед на мнението
    А тези редуцир-вентилите за големите бутилки, на които един палец се завърта на 180 градуса - вътре нали има нещо като мембрана ли е, кво е... имам един такъв вентил, на който му беше залепнала и ми създаде проблем - не можах да запаля печката и умрях от студ, а като свърших работа - се разлепи и уж се оправи, ама след няколко дни пак все едно беше залепнала. От какво е тая мембрана, защо залепва и мога ли нещо да направя, за да я подобря? Да полея с някакъв спрей нещо, де да знам... има ли вариант да се подобри и да съм сигурен, че не залепва и следващия път ще мога да запаля печката и да не работя на 2 градуса? Или от самото ползване ще се раздвижи и самопочисти, за да спре да залепва?
    Редуцир- вентила натиска иглата на бутилката и така пуска газ. Започне ли вентила да прави проблеми- мисля, че е по-добре да се смени.
    Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

Председател на СФФБ
    Член на СФФБ
    Модератор
    Фиат идол

Регистр. на
    17.08.2007
    Това дето натиска иглата, си работи нормално. Проблемът беше, че като я натисне, след това нещо вътре в самия вентил пречи на газта да продължи по маркуча напред. Какво е това нещо искам да знам, как работи? Трябва първо да знам това, преди да купувам ново.

Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Тема: Къде да си напълня туристическа газова бутилка за битови нужди в София?

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 членове и 1 гости)

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •