Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем след слаб акумулатор

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем след слаб акумулатор

    Здравейте колеги, проблемът е следния: Акумулатора на Стилото почна да дава признаци, че е слаб след като паднаха температурите. Там решението е лесно или зареждам или купувам, но ....Първото нещо което произлезе от това бе, че дистанционното спря да отключва. Смених батерията, промяна няма. Свалих акумулатора за зареждане, след като го монтирах вече зареден и радиото не иска да тръгне само. Мога да го пусна ръчно, но тогава пък не угасва като извадя ключа. Моля помогнете, кой както може. Приемам всякакви съвети и акумулатори .

    #2
    Провери си алтернатора дали зарежда и всички кабели за маса
    koce73 , Fiat Marea Weekend 1.6 16V 1997 специално пригодена за тежък терен , отскоро и Subaru Forester 2.0 2005 за още по-тежък терен 0895747442

    Коментар


      #3
      За радиото може би са се нулирали настройките след като е останало без ток и сега просто трябва да влезеш в менюто и да си активираш функцията за автоматично пускане/спиране. За алармата не знам, но може би и там трябва да се настрои софтуерно нещо.

      Коментар


        #4
        Може да трбва да се прави диагностика
        КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
        Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
        http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

        Коментар


          #5
          Били ми казал къде тези настройки на радиото?

          Коментар


            #6
            Ами не мога да ти кажа с убеденост, понеже аз карам Браво.....но до колкото съм чел радиото е г/д еднакво само на вид се различава. При мене менютата излизат с натискането на бутоните и задържането им audio/dsp и menu/rds.

            Коментар


              #7
              banski starec жив и здрав да си. Сто пъти се мъчих с бутона audio/dsp, но за rds бутона не знаех. Всичко се оправи вече. Най тъпото е , че радиото си помнеше всички запеметени станции, а това не. Константинов , днес ходих за проверка на акумулатора. Оказа се, че всичко е наред. Няма отечка, динамото си зарежда както трябва, просто е трябвало да се зареди акумулатора. Благодаря на всички за съветите. Остана само да науча дистанционното да отключва вратите и всичко ще е наред. Някъде четох във форума, че при слаб акумулатор дистанционното и колата губят връзка. После за да се "запознаят" било нужно кей кода и лаптоп с програма. Ще видим и това другата седмица.
              P.S. Извинявам се ако въпросите ми са малко тъпички(то и мен ме е срам ). Тази година купих Фиат-а за жена ми и още ми е трудно да му свикна на системите и всичко останало. Определено не съжалявам за покупката, просто до сега не съм имал такава кола.

              Коментар


                #8
                banski starec написа: Преглед на мнението
                За радиото може би са се нулирали настройките след като е останало без ток и сега просто трябва да влезеш в менюто и да си активираш функцията за автоматично пускане/спиране. За алармата не знам, но може би и там трябва да се настрои софтуерно нещо.
                Казано много точно.
                STILO-2003-115 HP-JTD Power
                Преди ФИАТ БРАВА TD 75-98г.

                Коментар


                  #9
                  Отиди до авто ключар да ти синхронизара дистанционното с колата. Аз лично ползвах тази фирма която е до кръстовището за Дружба 2 и хотел Монтесито след Практикер,дори ми извадиха кода за достъп до компютъра.
                  Стило 1.6

                  Коментар

                  Working...
                  X