Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Резултати 21 до 22 от 22

Тема: Окончателно: албанците забраниха вноса на коли над 10 г.

Фиат идол Аватарът на chaveto
    Регистр. на
    31.08.2008
    Това може би е така защото не караш зад автомобили които сега стартират. Смърдят много повече от дизел, а комбинацията на газ на студено направо е смърт. Ако към двата добавим и масло е по добре да отбиеш за няколко минути, това за мен си. А дизел който да гори масло та чак да се вижда досега аз поне не съм виждал. Виждал съм да пуши синьо, но това е от нафтата. Като цяло проблема с всичко е от ДВГ, ако всичко му е изправно ще е ОК.

Фиат фанатик Аватарът на mell0
    Регистр. на
    23.06.2014
    Взел си нов дизел, нямаш проблеми. Нов дизел на малко километри си е добър, но колко са такива? Аз съм карал стари дизели, японски, френски и алфата от подписа и трите само Бог знаеше на колко километри са внесени, а така са повече от половината дизелови автомобили тук, защото за разлика от бензиновите, в повечето случаи, те се купуват за да се пътува с тях и то бая. Естествено има и читави такива, но цената им е толкова висока, че отказва хората от покупка. Не казвам, че бензиновите са перфектни, но в гаража ми са минали много нов внос и като ги запаля след смяна на антифриз за загряване и обезвъздушаване мога да дишам, а при дизеловите след 2 мин почвам да кашлям и отварям вратите отпред и отзад иначе не се седи. А за газта, не съм и фен, но онзи ден едно Субару го въртяхме в гаража на студен старт , чакахме го да загрее и не ми беше гадно от миризмата. Всичко зависи от газовата.
    Последна промяна от mell0 : 26.11.2018 в 18:34
    Fiat Bravo II 1.4 16v
    Alfa Romeo 156 1.9 JTD++ EX.
    Fiat Punto 1.1 MK1 EX.

Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Тема: Окончателно: албанците забраниха вноса на коли над 10 г.

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 членове и 1 гости)

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •