Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Диагностика на Крома 2008г

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Диагностика на Крома 2008г

    Привет, колеги,
    има ли някой съфорумник, който разполага с програма за диагностика на Крома ?
    Интересувам се от някой, който да направи диагностика на колата.
    Благодаря предварително.

    #2
    Пиши на ВО
    Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
    (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
    Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

    Коментар


      #3
      Писах му, но няма да стане с него.

      Коментар


        #4
        А какво те мъчи?
        Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
        (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
        Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

        Коментар


          #5
          Аз имам софта и всички кабели, ако искаш пиши на лични да се разберем.
          Fiat Croma 1.9 Multijet 150 Hp Automatic - 2007

          Коментар


            #6
            Колата си е ок. Само датчика за подгревните свещи присветва и искам някой да каже коя свещ е за смяна. Иначе искам просто една диагностка

            Коментар


              #7
              Благодарности на naiki за съдействието. Ето резултата, ако може някой да разчете ще съм благодарен, защото може данните да имат някаква връзка и с другата ми тема. Благодаря
              .Click image for larger version

Name:	Screenshot_20181124-150252.jpg
Views:	1
Size:	103,7 KB
ID:	2098076
              Последна редакция от dolarcho; 24.11.2018, 15:03.

              Коментар


                #8
                Здравейте!
                Смених си маслото на моята крома, но не мога да зануля сервизния километраж. Имам ЕЛМ327, но фрее версията на MULTIECUSCAN не ми разрешава да пипам там. Търся помощ от знаещи с коя програмка ще мога да я свърша тази работа?

                Коментар


                  #9
                  Би трябвало да стане с Multiecuscan. Става и с мобилното приложение за Андорид - "AlfaOBD". Тегли се от Google Play Store. Само не знам безплатната версия до къде и стигат възможностите.

                  Коментар


                    #10
                    Няма ли MULTIECUSCAN кракнато някъде? На лично angeldqvol@abv.bg. Пробвах няколко начина , но с WIN10 не се получават описаните методи. Имам човек със сервиз и всичко останало, но е на 35 км и за зануляване на сервизния не ми се ходи пак там.

                    Коментар


                      #11
                      С WIN10 не става, а с AlfaOBD съвсем. По-лесно ще ти е да изминеш тези 35 км
                      Велосипед да, но ролкови кънки - не! Балканчето е без акумулатор, симсонката е без гуми. Я, падна ми се и фиатче 126! Вече съм с фиат и напреднал шофьор, та чак съм станал маниак, а сега и фанатик!

                      Коментар

                      Working...
                      X