Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Няколко въпроса важни за мен относно Стило 1.6

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Лампите на дисплея са свързани успоредно. Това изключва възможността да има проблем извън него, който да влияе. По-вероятно е да не работи част от подсветката, а това, което се вижда да свети мижаво - по-скоро е останалата част от подсветката, която просто е по-далече и затова осветява по-слабо.

    А като цяло - качването на снимка в голяма част от случаите може много по-лесно и точно да покаже някой проблем, сравнено с няколко реда описание с текст.

    Понеже казваш, че вечер, когато е тъмно - свети слабо. Това значи ли,че през деня свети нормално?

    Коментар


      #17
      Довечера ще направя снимки, да онагледя. Като запаля колата дисплея си свети нормално, но когато колана е работи и се отвори врата трябва да светне дисплея и плафоните, нали така. При мен само една врата като отворя света нормално, при другите три врати не святкат при отваряне, което означава, че ключетата във вратите са сдали багажа. Аз ще се опитам да ги отремонтирам. И си мисля, че някое ключе прави слаба връзка и от там се получава това леко осветяване на дисплея. Довечера ще снимам и утре ще кача снимка.
      Кирил Кирилов

      Коментар


        #18
        Колата може да е оборудвана само с централно дистанционно заключване , ако има и аларма тя трябва да е монтирана на конзолата зад огледалото за задно виждане след бутоните за плафоните. Ако има дупка или празно място , което е оформено като държач за очила например , то няма вграден модул за алaрма. Диода на вратата мига когато е задействана функцията dead lock т.е два пъти бързо с бутона за заключване и тогава дори и със счупване на прозореца крадеца не може да отвори вратата с издърпване на ръчката за отваряне отвътре.
        Стило 1.6

        Коментар

        Working...
        X