Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати 11 до 17 от 17

Тема: Няколко въпроса важни за мен относно Стило 1.6

Напреднал шофьор
    Регистр. на
    18.03.2008
    При мен този диод мига като заключа, но нямам аларма. Но по принцип всичко изискващо бърникане по централни и аларми иска код от код картата... ако не са ти я дали няма да можеш да активираш нищо. Аз имах мерак да си включа сигнализацията с мигачите при отключване/заключване ама иска код а код картите ги няма.
    Fiat Stilo 1.8 16V, 133 к.с.

Привет, тоест без тази код карта не мога да променям никакви настройки. Дори и със софтуер, аз съответно съм изтеглил късата клечка, нямам карта. А мога ли отнякъде да си взема дубликат на тази карта? Защото ако не мога май ще трябва да си слагам друга аларма.
    Кирил Кирилов

Напреднал шофьор
    Регистр. на
    18.03.2008
    А ми пробвай да видиш със софта какво ще ти разреши да бърникаш, но не мисля, че без кода ще имаш успех. Казват хора, че може срещу 30-на лева и големия талон, удостоверяващ собственост във официално представителство на Фиат да бъде издаден дубликат, на мен обаче ми отказаха в представителството в Добрич... така че не знам, не съм пробвал в друго.
    Fiat Stilo 1.8 16V, 133 к.с.

Фиат идол Аватарът на S_BANKOV
    Регистр. на
    29.05.2011
    30лв. Звучи фантастично.
    Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
    (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
    Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

Ще пробвам с диагностиката, ако не стане ще слагам друга аларма. Сега забелязах друг проблем, вечер когато е тъмно, половината дисплей свети слабо, все едно има някъде отечка и подава някакво мижаво напрежение на крушките на дисплея?! По принцип като отварям вратите рядко светват плафоните, всички ключета на вратите са сдали багажа и трябва рязко да дърпам дръжките за отваряне, за да светнат и си мисля, че проблема е от тях. Мисля да сваля бравите и да се опитам да ги възстановя тези ключета с промивка. Някакви идеи относно проблема? Благодаря предварително.
    Кирил Кирилов

Председател на СФФБ
    Член на СФФБ
    Модератор
    Фиат идол

Регистр. на
    17.08.2007
    Лампите на дисплея са свързани успоредно. Това изключва възможността да има проблем извън него, който да влияе. По-вероятно е да не работи част от подсветката, а това, което се вижда да свети мижаво - по-скоро е останалата част от подсветката, която просто е по-далече и затова осветява по-слабо.

А като цяло - качването на снимка в голяма част от случаите може много по-лесно и точно да покаже някой проблем, сравнено с няколко реда описание с текст.

Понеже казваш, че вечер, когато е тъмно - свети слабо. Това значи ли,че през деня свети нормално?

Довечера ще направя снимки, да онагледя. Като запаля колата дисплея си свети нормално, но когато колана е работи и се отвори врата трябва да светне дисплея и плафоните, нали така. При мен само една врата като отворя света нормално, при другите три врати не святкат при отваряне, което означава, че ключетата във вратите са сдали багажа. Аз ще се опитам да ги отремонтирам. И си мисля, че някое ключе прави слаба връзка и от там се получава това леко осветяване на дисплея. Довечера ще снимам и утре ще кача снимка.
    Кирил Кирилов

Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Тема: Няколко въпроса важни за мен относно Стило 1.6

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 членове и 1 гости)

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •