Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Резултати 21 до 30 от 30

Тема: Върти но не пали Стило

Кара Фиат
    Регистр. на
    14.11.2011
    Цитат ivan_pop написа: Преглед на мнението
    Това което ми направи впечатление на първия клип към 50сек.Като въртиш на стартер,оборотомера не отчита обороти,като върна ключа стрелката шавна.Провери на клемореда на контактния ключ колко плюса има на контакт и дали не изчезват на стартер.
    А на втория клип е голяма тъмница и не се вижда какво става!
    Колега там където мръдна обортомера колата почти запали и веднага угасна.Днес времето не позволява да правя нищо,сутринта пак правеше магариите.Направи ми впечатление че когато върти и не иска да запали,при самото въртене лампата за чека угасва или примигва,връщам ключа лампата за чека светва постоянно и бензиновата помпа се чува че работи.Запалих от 5-6 път и тръгнах из града до няколко места.Колата палеше от раз без проблеми.Ето и клип как пали когато го няма проблема.Аларма мисля че няма,освен ако не е монтирана и изключена.Колата винаги съм я отключвал с копчетата на ключа.Преди години имах едно пунто с подобен проблем и точно алармата се оказа че прави мизериите,но тогава знаех че има понеже бях с отделно дистанционно.Възможно ли е централното да се бъзика нещо?

https://www.youtube.com/watch?v=7aBD7qfAEe8
    Последна промяна от drebnia_flair2 : 18.11.2018 в 14:13

Фиат фанатик
    Регистр. на
    25.04.2015
    На клиповете, където не пали, се вижда, че дава фалшива грешка за прегряване на двигателя. Да не би заради това да , Еку-то да не позволява да се стратира двигателят.

Кара Фиат
    Регистр. на
    14.11.2011
    Цитат stilo_new написа: Преглед на мнението
    На клиповете, където не пали, се вижда, че дава фалшива грешка за прегряване на двигателя. Да не би заради това да , Еку-то да не позволява да се стратира двигателят.
    колега не мисля че това е проблема,преди палеше без проблем с въпросната грешка която се появява на моменти,тази сутрин например я нямаше когато отново не искаше да пали
    Последна промяна от drebnia_flair2 : 18.11.2018 в 15:35

Фиат идол Аватарът на BO
    Регистр. на
    20.12.2004
    Най-вероятно имаш електрически проблем. Липса на комуникация, прекъснати кабели, окислени букси и всякакви от този род.
    Започни с почистването и оглеждането на всички букси в двигателния отсек, главно около акумулатора, след това вътре с таблото при предпазителите - разкачаш всичко и оглеждаш.
    A20DTH ЖТД ама не баш
    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

Кара Фиатче 126
    Регистр. на
    22.08.2018
    При мен се получава такова изреждане на грешки, когато съм закачил колата към Лаптопа и я разкача без да съм изключил едно от двете /лаптопа или колата/ Получава се някакъв срив по веригата. Според мен имаш хлабава връзка някъде и Екуто се шашка. Както е казал колегата преди мен.
    Последна промяна от naiki66 : 19.11.2018 в 11:54
    Fiat Croma 1.9 Multijet 150 Hp Automatic - 2007

Кара Фиат
    Регистр. на
    14.11.2011
    Днес проблема го нямаше,колата палеше от раз.След обяд проверих връзките и релетата около акумулатора всичко изглеждаше ок на първо четене,до волана забелязах че има 3 червени по-дебели кабела и един черен(маса която беше закачена на един болт) та всички кабели свършваха в едно сиво реле което беше омотано в изолирбанд.Някой някога е мерил дали стига ток до два от червените кабели понеже имаха издялкано до жица,на контакт ги замерих 12.4-12.5 беше напрежението,а на запален двигател 14.4-14.5.Това е което ми направи впечатление,другите неща ми изглеждаха нормално
    Последна промяна от drebnia_flair2 : 19.11.2018 в 20:02

Фиат идол Аватарът на S_BANKOV
    Регистр. на
    29.05.2011
    Днес е студено, при хлабава връзка това е полажително
    Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
    (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
    Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

Кара Фиат
    Регистр. на
    14.11.2011
    След няколко дни затишие,тази сутрин проблема отново се появи.Препоръчайте някой човек който е на ти с италианските токове в Пловдив.

Препоръчайте ми оторизиран сервиз на фиат в Пловдив

Здрасти,
    за Пловдив винаги препоръчваме Жоро. На линка по-горе съм постнал две препратки към негови теми, къде е, телефони, упътване и тнт.
    Ако решиш, винаги може да му звъннеш и да се уговорите да погледне твоя автомобил.

Успех в решаването на неприятната ситуaция
    Последна промяна от pl4 8rp : 21.11.2018 в 18:12 Причина: правописни грешки и неточности
    Fiat BRAVA 1.6/16v103Hp EL(LPG Lovato)- XII.1997 182А4.000- ГАРАЖ
    Мразя чалгата повече и от политиците. Поправено.Комунизмът ще отстоява своите основи по един или друг начин.Оправия-няма!

Кара Фиат
    Регистр. на
    14.11.2011
    След консултация и преглед при Гецата,нещата отиват към Михаил от софия

Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Тема: Върти но не пали Стило

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 членове и 1 гости)

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •