Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати 11 до 17 от 17

Тема: Странични огледала

Кара Симсонка
    Регистр. на
    22.08.2018
    Не, натискам задържам и само отворено стъкло ако има се затваря.
    Fiat Croma 1.9 Multijet 150 Hp Automatic - 2007

Фиат фанатик Аватарът на mell0
    Регистр. на
    23.06.2014
    На Фиат, това е допълнителен пакет тип "изпращане", където фаровете продължават да светят няколко секунди след като излезеш от колата, огледалата се прибират и това се заплаща допълнително. Ама 99% от колите, които се внасят и продават тук, всички знаем, че който си купува Фиат не е най-заможните, тоест супер рядка екстра.

Мисля че ако имаш уменията може и сам да скълъпиш нещо, но занимавката е голяма, а в повечето случай се налага да се сгъне само шофьорското огледало, а силно се надявам да не те мързи толкова.
    Последна промяна от mell0 : 14.11.2018 в 13:35
    Fiat Bravo II 1.4 16v
    Alfa Romeo 156 1.9 JTD++ EX.
    Fiat Punto 1.1 MK1 EX.

Кара Симсонка
    Регистр. на
    22.08.2018
    Ами аз го имам това за фаровете за "изпращане" даже мога да си настроя времето колко време да ме "изпраща", но това с тея огледала го нямам.
    Благодаря все пак.

EDIT: Това за мързела беше шега. В повечето време бързам и нямам време да я обикалям за да свалям огледалата, а после трябва да я обиколя за да ги вдигна. Виждам че сме съседи, аз съм до Горна Баня и тук с паркирането е голяма драма. На ден в София правя по 200-300 км, стигал съм и над 400, но е рядкост и затова попитах за тая екстра.
    Не съм ходил до Италия Ауто още за да си купя кода за ЕКУ-то и се надявам там да има нещо в секцията за заключване, но ще видим. Ако ли не ще се пробвам сам.
    Последна промяна от naiki66 : 14.11.2018 в 13:42

Фиат фанатик Аватарът на noriaga
    Регистр. на
    21.06.2007
    Цитат naiki66 написа: Преглед на мнението
    Ами аз го имам това за фаровете за "изпращане" даже мога да си настроя времето колко време да ме "изпраща", но това с тея огледала го нямам.
    Благодаря все пак.

EDIT: Това за мързела беше шега. В повечето време бързам и нямам време да я обикалям за да свалям огледалата, а после трябва да я обиколя за да ги вдигна. Виждам че сме съседи, аз съм до Горна Баня и тук с паркирането е голяма драма. На ден в София правя по 200-300 км, стигал съм и над 400, но е рядкост и затова попитах за тая екстра.
    Не съм ходил до Италия Ауто още за да си купя кода за ЕКУ-то и се надявам там да има нещо в секцията за заключване, но ще видим. Ако ли не ще се пробвам сам.
    Колега и аз съм бъркал в ЕКУ-то за такава екстра - ама няма Само от бутона на вратата може да си ги събираш. С някакво побългаряване може и да стане
    Fiat Croma 1.9 16v Mjet автомат

Кара Симсонка
    Регистр. на
    22.08.2018
    Ако някой каже къде мога да открия модула за заключване и комфорт модула ще стане с едно реле и сигнал от комфорт модула за вдигане на стъклата. Ако някой знае къде мога да го открия тоя чарк може да сподели.

Фиат фанатик Аватарът на mell0
    Регистр. на
    23.06.2014
    Трябва сам да погледнеш схемите (Аутодата или подобно). Малко хора с такива коли имат такъв мерак да ръчкат по електрониката, където по невнимание може да прецакаш компота на колата и да си създадеш излишни главоболия.
    Fiat Bravo II 1.4 16v
    Alfa Romeo 156 1.9 JTD++ EX.
    Fiat Punto 1.1 MK1 EX.

Кара Симсонка
    Регистр. на
    22.08.2018
    Благодаря, това и мисля да направя. В случая не е въпрос за мерак , а да си създам удобство.
    В събота и неделя това ще правя.

Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Тема: Странични огледала

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 членове и 1 гости)

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •