Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати 11 до 12 от 12

Тема: Изчезнаха късите светлини в левия фар на Панда 2006 г. - РЕШЕНО

Кара велосипед
    Регистр. на
    29.12.2010
    Голям майтап - преди няколко дни ми се наложи в най-големия дъжд да се добера до Сливен. То не е Панда, ами жива моторница. Фърга вода....ама след някой друг ден, гледам десният фар няма къси. Всичко друго си работи. Проверявам крушки, прозвънявам - еми тоци има, десния фар къси няма, само дето куплунга на Н4 лампата му е нагорял кабелът за масата. Викам тъй-тъй съм се амбицирал, поръчах два чисто нови фара - същата работа, къси няма, ама и се появи бръмчене от машинката за регулиране ъгъла на светене. При левия фар всичко е точно. Преди да сменя фаровете с нови, десният фар никога не е бръмчал-беше безпроблемен. Майтап ви казвам, щото съм бивш електронен инженер, ама явно толкоз ми е акъла, щото мина бая време докато зацепя, че новите фарове явно идват с различно разположение на пиновете. И като ти сюрпризира производителя такова нещо, електротехниката ти иде тясна. Смело пренаредих кабелите и всичко е точно , като отново съм със срязано захранване на елмоторчето на десния фар. Просто нямам нерви да се занимавам с него. Обаче продължавам да се чудя как десният фар от светещ стана с несветеща къса светлина. Освен фиатът сам да си пренарежда кабелите, друго обяснение нямам
    Последна промяна от plamendor : 26.06.2020 в 22:16

Търъси по кабелите- буксите
    --махни буксата на машинката да проба поне фара да работи.

Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Тема: Изчезнаха късите светлини в левия фар на Панда 2006 г. - РЕШЕНО

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 членове и 1 гости)

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •