Резултати 1 до 4 от 4

Тема: Навигацоя стило 1,9жтд мулти вагон

Кара Фиатче 126
    Регистр. на
    07.07.2015

Навигацоя стило 1,9жтд мулти вагон

Колеги искам да сложа оригинална навигация на моето стло от друго, защото в момента съм с касетофон. Моето е 2004год. и донора също?

Фиат фанатик
    Регистр. на
    15.11.2013
    Навигацоя не може да се сложи на стло
    Сложи си, кой ти пречи? Виждал съм и китайска, която си работи съвсем коректно. Що да не стане и оригинална?
    Велосипед да, но ролкови кънки - не! Балканчето е без акумулатор, симсонката е без гуми. Я, падна ми се и фиатче 126! Вече съм с фиат и напреднал шофьор, та чак съм станал маниак, а сега и фанатик!

Напреднал шофьор
    Регистр. на
    18.03.2008
    To ще стане ама дали има смисъл? Стари са тези мултимедии... за времето си са били ок... ама сега вече са си дървенца. Според мен някакъв нов модел афтърмаркет с тъч и андроид поне ще можеш да я ползваш пълноценно. Аз на моето като го взех разкарах сд-то и сложих капак с единичен дин с плеър JVC с блутуут чисто ново за 170 лв. и си кънектвам телефона за разговори и си стриймва песни безжично през телефона... а за качеството на звука няма какво да говорим. Иначе за ставането ще стане.
    Fiat Stilo 1.8 16V, 133 к.с.

Фиат фанатик Аватарът на valioboy
    Регистр. на
    10.07.2008
    Става ,иска proxy alignment с Фиат еку скан и присаждане на антени,окабеляването е на покрива и малко хора успяват да свалят цялата инсталация здрава.

Тема: Навигацоя стило 1,9жтд мулти вагон

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 членове и 1 гости)

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •