Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ФИАТ СТИЛО АБАРТ 2002г. 2,4 20V AUTOMAT ПОМОЩ !!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ФИАТ СТИЛО АБАРТ 2002г. 2,4 20V AUTOMAT ПОМОЩ !!!

    Здравейте , колеги
    Карам стило-абарт с робот-скорости
    Смених му двигателя , защото старият беше за ремонт с невиждани суми за ремонт на фиат 2002г.
    колата тръгна като самолет , покарах я една -две седмици никакъв проблем .Обслужих я от-до ,
    един ден ме свари в центъра на София , а да запаля не иска да завърти стартера , наложи ми се да извикам фирма на място ,свалиха ми стартера
    На другият ден , го закачиха рециклиран с една година гаранция ми дадоха !
    Майстора ми вика , пали , завъртам не отива ток до стартера !
    един час замерваше кабели , накрая ми каза , че трябва да пусне кабелче , да заобиколи компютъра и ще запали !
    Така и стана , колата запали-перфектна беше още два дни , след това започна да ми прави проблеми с цялата електроника
    Сега паля , включвам на 1 след около половин час чакане незнам на какво , после ги изрежда , обаче спра ли някъде , я на светофар или пресечка и става страшно ,зад мен става опашка , също така ми изключва ситито-есп-аср -централното и още други функции за които не се сещам !!!
    Обаждах се на няколко сервиза , всички ми отказаха да се занимават !!!
    Някой ако има идея , или е преживял такива проблеми ,моля да сподели , защото повярвайте ми това е кошмар !!!

    #2
    Ми аз не разбирам много от електроники ама при всички случаи това "заобикаляне" на компютъра е проблема. То си има последователност на включване на системите... ключ, имобилайзер, заключване на волана (ако е ел.) и т.н. докато чекне че всичко е наред и да каже на компа да пали. Като му е пуснал кабелчето майстора му е заобиколил всички системи и той се е ошашкал. Ако напишеш откъде си някой колега може да те насочи към близък читав сервиз.
    Fiat Stilo 1.8 16V, 133 к.с.

    Коментар


      #3
      Здравей , аз съм от София ,вече два сервиза ми отказаха да се занимават!!!
      Благодаря за съвета , и аз мисля , че проблема е компютъра !!!
      Намерих втора употреба компютър -читав , още не съм го взел , първо трябва да направя диагностика -вече незнам и в кой сервиз да отида !
      Трябват добри ел.- майстори ???

      Коментар


        #4
        Преди да тръгнеш по майстори да купуваш компове и бла бла бла. Си провери масите и акумолатора. АМА ГИ ПРОВЕРИ А НЕ ДА ВЯРВАШ НА ИСТОРИИ
        Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
        (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
        Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

        Коментар


          #5
          Аз много не ги разбирам тея МАСИ , за акумулатора мога да кажа , че го замерваха и си беше много добре , показваше над 13 волта , нещо такова
          но масите въобще си нямам на идея къде се намират!!!

          Коментар

          Working...
          X