Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Диагностика на Фиат Браво в София !!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Диагностика на Фиат Браво в София !!!

    Здравейте колеги,
    нов съм във форума потърсих това, което ме интересува но не намерих конкретна информация
    Имам Фиат Браво 1,2 16в 83кс 2000г. и са на лице два проблема. Първият, колата започна да гасне в движение и прочетох тук, че може да е от стъпковия мотор и дросела. Свалих ги, бяха много мръсни, почистих ги и действително този проблем се оправи но се появи друг....колата започна да се форсира, да държи високи обороти, оборотомера се връща много бавно или изобщо не се връща като я изфорсира. Ок тук прочеток, че след чистене дросела трябва да се адаптира, опитах всичко написано варианти но или не го правя като хората или има друг начин. Втория проблем е след смяна на акумулатора светна лампата за еърбега на таблото.
    Та въпроса ми е къде мога да закарам колата в София да погледнат тези две неща, някъде където наистина ще ми помогнат.
    Моля за координати на някой добър майстор, който да направи компютърна диагностика и да изтрие грешката за бега и да направи адаптацията на дросела !!!
    Благодаря предварително !!!

    Сега вече наистина е в правилния раздел!
    Модераторски екип на fiatforum.bg

    #2
    Сериозно ли никой не знае един читав майстор на фиатите в София ???

    Коментар


      #3
      За Гараж Вентура в София съм чувал само добри отзиви специално за италианки. Макар, че в този автомобил няма нищо сложно и би трябвало всеки майстор да може да ги оправи тези неща.
      Fiat Stilo 1.8 16V, 133 к.с.

      Коментар


        #4
        Благодаря колега за отговора . Имаш ли някакви координати на този гараж...телефон, адрес.

        Коментар


          #5
          Намерих им телефона мерси. ще видиме какво ще стане

          Коментар


            #6
            Ела на срещите в неделя да го пипнем
            Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
            (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
            Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

            Коментар


              #7
              Ще отида в петък в този сервиз и ще видиме какво ще стане колега. Ако нищо не стане ще пиша да видя къде се събирате

              Коментар

              Working...
              X