Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Теглич Fiat Croma 1.9 150 Hp - Автоматик

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Теглич Fiat Croma 1.9 150 Hp - Автоматик

    Здравейте,

    Някой слагал ли е заводски теглич на Фиат Крома 2007г.
    1. Интересува ме дали окабеляването го има отзад или аз трябва да си я окабеля.
    2. Отворите за окачването на шасито има ли ги готови или и тях трябва да ги правя.
    3. И дали мога да тегля каравана с тая каляска.

    Вече съм го поръчал и го чакам да дойде в понеделник и просто питам че не ми се ляга отсега под нея.

    Благодаря предварително.
    Fiat Croma 1.9 Multijet 150 Hp Automatic - 2007

    #2
    Колега, сложи ли теглича? Слага ли някаква електроника за да не се бърка борд компа от крушките на ремаркето? Аз монтирах теглич и закачих едно ремарке, но компа ми се ошашка.Помислих, че буксата на ремаркето е нареждана по колата от която го взех за ползване, но преди 2 дни закачих чисто ново ремарке и се повтори ситуацията. Сподели ако имаш някакъв опит вече!

    Коментар


      #3
      angeldqvol написа: Преглед на мнението
      Колега, сложи ли теглича? Слага ли някаква електроника за да не се бърка борд компа от крушките на ремаркето? Аз монтирах теглич и закачих едно ремарке, но компа ми се ошашка.Помислих, че буксата на ремаркето е нареждана по колата от която го взех за ползване, но преди 2 дни закачих чисто ново ремарке и се повтори ситуацията. Сподели ако имаш някакъв опит вече!
      Колега взех теглич оригинален за Крома /почти нов/, обаче не ми остава време да го сложа. Относно компа и светлините, в компа на колата трябва да и кажеш, че имаш теглич. Видях че има такава опция, но не помня къде беше и дали ще помогне. Чудя се откъде да взема захранване за тая букса и общовзето затова не съм се засили да го монтирам. Там откъдето го взех ги бях помолил за целите кабели за да се ориентирам по дължината на снопа, обаче те са ги клъцнали. А и на този излизат 3 снопа, двата са еднакви с по два кабела в тях и един с повече кабели вътре и той е по дълъг от другите два.
      Fiat Croma 1.9 Multijet 150 Hp Automatic - 2007

      Коментар


        #4
        Ето как реших моя пробем.
        След консултация с техник от сервиза на ФИАТ - за да не се бърка компа сложих електронен модул от БМВ(такова имаше в автоморгата). Намерих описание на окабеляването му и с помощ от приятел за свързване вече имам работещи светлини на ремаркето.
        Последна редакция от angeldqvol; 08.11.2018, 20:05.

        Коментар


          #5
          Още не съм стигнал до там Като стигна ще го мисля.
          Fiat Croma 1.9 Multijet 150 Hp Automatic - 2007

          Коментар

          Working...
          X