Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Съвместимост носачи Stilo

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Съвместимост носачи Stilo

    Колеги,
    имате ли представа дали носачите за Стило след 2005 година (тези, на които шарнира е захванат с три болта за тялото) са съвместими с тези на Стило от 2001 (които са цяла отливка и шарнирите не се разглобяват).


    Питам, защото съм за смяна на носач и ми се струва по-рентабилно да си сложа такъв със сменяем шарнир. На снимка изглеждат съвместими, но дали е така ?
    == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

    На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

    #2
    Чел съм, че и моста е друг и трябва комплект да се сменят. Не знам дали е вярно
    Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
    Fiat Bravo'97 1,6 16v
    Fiat Tempra'91 1,6 mono

    Коментар


      #3
      Click image for larger version

Name:	IMG_20181020_160916.jpg
Views:	1
Size:	117,4 KB
ID:	2097989Click image for larger version

Name:	IMG_20181020_161958.jpg
Views:	1
Size:	131,1 KB
ID:	2097990 Няма да стане работата като гледам.
      Fiat linea 1.3 mjet, Bravo2 1,4 . EX -Lancia Y 1.2, Stilo 1.8 MW ,Brava 1.8,Dedra 1.8 16v,Delta2 1,6,Ritmo 1,5,Lada 1500.

      Коментар


        #4
        Ако ставяше щеше да е известно във форума от 2005 год.
        Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
        (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
        Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

        Коментар


          #5
          Това с дължината да е различна направо не го вярвам. Има нещо сбъркано в цялата работа.
          Но, почти със сигурност, за да станат, трябва да купиш два носача и два шенкела.
          А един носач за Стило от старите е 68лв чисто нов,и шарнира кара доста, което прави упражнението безсмислено.
          Най-много се предава задният тампон, но струва 12-13лв, а носача се сваля за смяна на тампона, за секунди.
          1990 TEMPRA SX 1.4 Carb

          Коментар


            #6
            Утре ще имам два носача от "старите" и от "новите".

            Ще ги разгледам и ще пиша какво е положението и дали може или не може да се ползват.
            == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

            На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

            Коментар


              #7
              Слав написа: Преглед на мнението
              Утре ще имам два носача от "старите" и от "новите".

              Ще ги разгледам и ще пиша какво е положението и дали може или не може да се ползват.
              Пиши че мен ме вълнува, а иначе колегата къде ги видя читави носачи за 68лв, трв са 200лв бройката
              Punto 1.2 75 ELX `97 /BRC Lambda Control/-продава се на части!!
              Втората......пак същата!
              (_-_)______////_______(_-_)
              Punto75-Вече на жената!
              Третата =Ино и шес= LPG POWER STAG Stilo MW 2004

              Коментар


                #8
                https://www.olx.bg/ad/besa-as-metal-...tml#bd2321ef1a

                Никога не бих дал повече от 70лв за носач на Стилото.
                Това е една от колите с най-най простото окачване, с механична рейка и два носача, и същевременно една от най-тропащите.
                Точно заради гадната рейка. Кел файда като дадеш 400лв за два носача, и рейката пак почуква. Даже най-добре да му рециклираш шарнира. И без това е с капачка и е удачен.
                1990 TEMPRA SX 1.4 Carb

                Коментар


                  #9
                  "Новите" носачи могат да станат само при условие, че се направи втулка на единия тампон и се сменят шенкелите с "новите".

                  Безмислено упражнение за момента, защото аз взех направо два носача по 50 лева чисто нови.
                  Не запомних марката, но са някакви турски.

                  Колегата @Tempras е прав. Каквото и да правиш рейката винаги нежно похлопва...даже не й обръщам внимание вече.
                  == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

                  На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

                  Коментар

                  Working...
                  X