Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Alfa Romeo 159

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Alfa Romeo 159

    И ето че дойде момент за раздяла. Просто вече връзката ни е невъзможна. Не издържам финансово. Сега, тази обява не е за хора от типа "тук има одраскано намали ми 200 лева щото боята ми е 150 и за разкарването сатава 200".
    Тази обява е за хора които търсят истински поддържана кола , кола която колкото и да съм плюл винаги в рамките на седмица е била ремонтирана, дори с цената на няколко кредита. В колата се вози ДЕТЕ, така че не е пестено от нищо...просто разходите по нея ми дойдоха в повече или доходите ми са малки незнам. Живея в Сливен най-вероятно доходите ми са малки !
    Почвам хронологично. Колата е със сменени:
    - първоначално обслужване - 650 лева
    - гарнитура на глава - 400 лева
    - махане на ЕГР и ДПФ, Екстрим сервиз, 350 лева
    - рейка, заводски рециклаж от Италия от Христо от Ямбол - 1000 лева с труда
    - горен десен носач 260 лева
    - долен ляв носач 490 лева лемфьордер
    - долен десен носач 270 лева, noname марка
    - термостат , noname 100 лева
    - лагер главина, дясна предна 160 лева
    - демпферна шайба 170 лева
    - махане на вихрови клапи в Сливен още 250 лева
    - накладки Брембо 90 лева - наскоро сменено масло към 50-60 лева
    - некъв проблем с инсталацията който ми струваше 60 лева ремонт
    - ремонт на алтернатор 120 лева
    - смяна на букса на дюза 3-ти цилиндър подари придървапен 50 лева само буксата...труда е от мен .........
    - От 08.10.2018 е с чисто нов акумулатор.

    и до тук стана 4500 лева ей така за 2 години и малко...и колата я взех за 8500 значи става 13 000...не ми е ок през 2 месеца да давам по 400-500 лева за ремонти при заплата 800...затова се налага да се разделям с нея.
    Пак повтарям причината е финансова...тази кола не е за мен от финансова гледна точка...просто не издържам вече...

    По колата има да се прави: - НЕЩО по окачването, което не искам да разбирам какво е оставям го загадка за новия собственик

    Цена: 6800 лева! За контакти: на лично или тел: 0887 44 77 14
    Прикачени файлове
    Fiat Bravo 1.9 JTD 100

    #2
    Нова и крайна цена 6200 лева. Истинска кола, всичко което детска болест е отстранено...
    Fiat Bravo 1.9 JTD 100

    Коментар

    Working...
    X