Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Търся картер за двигател 182А2.000 (1.8, 16V, 113 кс - Lancia и Fiat)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Търся картер за двигател 182А2.000 (1.8, 16V, 113 кс - Lancia и Fiat)

    Купувам здрав картер за гореспоменатия двигател 182A2.000 - (бензин, 1.8, 16V, 113 к.с.) монтиран е на Fiat (Brava, Bravo и Marea) и Lancia (Dedra и Delta II). Много добре съзнавам, че е трудна работа, щото картера на този двигател се беше превърнал в консуматив .

    Трябва ми за Dedra-та от подписа: преди 10-ина години строших оригиналния и в момента съм с FIAT-ски (разликата е, че няма разпробит отвор за датчика за температура на маслото и уреда на таблото ми е "мъртъв"), който на свой ред спуках, но майстора ми го залепи успешно и карам така вече 7-8 години. Вчера сменях масло се установи, че тапата на пробката е превъртяна (миналата година не можах да се стиковам с моя майстор и смених маслото в М-комплект на Павлово, смятам че там са си оставили ръчичките). Успя да я развие, но ме предупреди, че при поставянето и обратно няма начин да я завие така, че да уплътнява на 100% и е възможно да покапва масло.

    Не е болка за умиране, мога да си я карам така колата, но реших да пусна обява, че купувам картер, без да е неотложна задача. Възнамерявам да повдигам темата от време на време с надеждата да намеря.

    Бих предпочел такъв от Lancia - за да мога да видя часовника за температура на маслото работещ
    ::::: Fiat Punto 1.2 ELX 188A4.000 :::::
    ::::: Subaru Impreza III Hatchback 2.0R-MT EJ204 :::::
    ::::: (ex) Lancia Dedra 1.8 16V LS SW 182A2.000 :::::


    #2
    Бях ги посвършил по едно време, вярно е че ги няма. Ако имаш интерес мога да ти дам телефона на момчегат който купиха бравото ми за части. В София са и картера не продаден.
    Ако ти представлява интерес драсни ЛС
    Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
    (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
    Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

    Коментар


      #3
      Благодаря! Моля прати ми номера на ЛС. Ще се обадя, но може би ще изчакам малко - по причина, че много ми се иска да намеря от Lancia (датчика за температура на маслото ми омръзна да се търкаля в легена на багажника ).
      ::::: Fiat Punto 1.2 ELX 188A4.000 :::::
      ::::: Subaru Impreza III Hatchback 2.0R-MT EJ204 :::::
      ::::: (ex) Lancia Dedra 1.8 16V LS SW 182A2.000 :::::

      Коментар

      Working...
      X