Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Изтича ми целият антифриз който налея

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Изтича ми целият антифриз който налея

    Теча се вижда някаде под ангренажния ремък. Как може давидя от къде е. Опез калника ли или ще имам нужда от канал. Моля за съвети.

    #2
    Свали капака на ангренажа. Или водна помпа или тапа на двигателя, няма какво друго да е. Успех.
    Fiat Bravo II 1.4 16v
    Alfa Romeo 156 1.9 JTD++ EX.
    Fiat Punto 1.1 MK1 EX.

    Коментар


      #3
      niksonp84 написа: Преглед на мнението
      Теча се вижда някаде под ангренажния ремък. Как може давидя от къде е. Опез калника ли или ще имам нужда от канал. Моля за съвети.
      Каква е колата, какъв е двигателят, помпата сменявана ли е някога, правил ли си оглед на маркучите, минаващи около и над двигателя?

      Коментар


        #4
        Водна помпа или тапа-сменяй и двете а когато сваляш скорости за нещо си смени и задната тапа.
        LANCIA Y10 1.1 Bosch monomotronik AGU Zavoli Голф 3 1.8
        ВАЗ 2101-73г-екс ВАЗ 2101-74г.екс, самара-екс заз 965а екс Опел кадет екс

        Коментар


          #5
          Колата е фиат мултипла след 1999. Бипауър

          Коментар


            #6
            Най-добре се вижда от долу. Ако си от София мож да се видим да и хвърля едно око, въпреки че не съм спец. Моята е същата.
            Последна редакция от krasimir77; 16.10.2018, 12:28.

            Коментар


              #7
              Ако не си сменял водната помпа, сигурно тя е протекла, но може и някоя тапа на двигателния блок да е избила.
              "Без сърца, сме просто машини"
              Toyota Prius 1.5 Hybrid
              EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

              Коментар

              Working...
              X