Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Резултати 21 до 25 от 25

Тема: Фиат Стило 1.6, 2001 год. гасне

Фиат идол Аватарът на NikMar
    Регистр. на
    29.11.2006
    Относно светенето на индикатора за изгорели крушки todorakiggg е прав, всички крушки трябва да бъдат с точната стойност за да нямаш проблем с индикатора, на самия панел на стопа би трябвало да пише точната стойност на всяка крушка, не съм отварял на стило, но на други които съм отварял е така.
    FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
    Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка.
    Закон на Мърфи.

Приятели благодаря за съветите. Да Ви кажа каква я свърших. Както казах смених ремъка и ролките, но мотора не работеше добре, глъхнеше, менеше оборотите, гаснеше, светеха грешки и всякакви други гадости. Преместих, компа, но като загрее пак същото. Накрая ми омръзна, от тези глупости, взех под наем за един ден фиксатори и какво да видя, на коляновия вал мърда с два зъба и по един на разпред. валове. Зацепих ремъка като трябва и чудо. Вече колата върви много, не светят никакви грешки на загрят мотор, не прекъсва и не глъхне. Тоест всичко изчезна, остана само индикатора за изгоряла крушка но това ще го оправям друг път. Колеги когато имате проблеми, първо вижте как е ангр. ремък!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Защото две седмици се измъчих! Ще се радвам и аз да помогна както и вие ми помагате с мнения и съвети.
    Кирил Кирилов

Фиат маниак
    Регистр. на
    29.07.2013
    Обикновенно тея грешки почват при слаб акумулатор.Или ако е на умиране.Най-различни видове ,рандом грешки.Car security,ABS, и какво ли още не.Слагаш на някой познат акумулатора за проба.Ако е от него(в 90% от случайте) купуваш чисто нов и хубав най -вече,за да си спестиш хиляди ядове после.
    Ако е току-що купена,нищо чудно като за БГ, да са ти сложили след продажбата,умиращ акумулатор.
    Последна промяна от dan4op5 : 03.11.2018 в 07:35

Акумулатора е доста добър, преди като гаснех по кръстовищата съм въртял по 5 минути докато запаля и той не пада. Всичко се оправи, след правилното зацепване на ангренажа! Вече една седмица карам всеки ден и не съм гаснал никъде и не излизат грешки, освен тази за изгоряла крушка отзад, но ще го видя и това.
    Кирил Кирилов

Приятели благодаря, оправих и стопа, буксата на масата на левия стоп се беше разхлабила и като натиснех спирачка ми святкаше на таблата, че имам изгоряла крушка.
    Кирил Кирилов

Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Тема: Фиат Стило 1.6, 2001 год. гасне

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 членове и 1 гости)

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •