Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

За пушачите - пoлззвате ли IQOS?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    За пушачите - пoлззвате ли IQOS?

    Ако има хора ползващи въпросните устройства, споделете впечатления, ползи или вреди сте намерили досега спрямо конвенционалните цигари? Аз лично от 4 дни го ползвам, но странно съвпадение, че ми се появиха киселини и не съм сигурен дали е от стиковете или от виното на дядото.... ще взема да ги елиминирам едно по едно да видим кой е пакостника.
    Fiat Stilo 1.8 16V, 133 к.с.

    #2
    Аз съм ползвал IFAS и да ти кажа не ми достави удоволствието от хубавия тютюн. Иначе кисилини не съм имал а пък съм чуствително стомахче.
    Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
    (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
    Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

    Коментар


      #3
      Ако има хора ползващи въпросните устройства, споделете впечатления, ползи или вреди сте намерили досега спрямо конвенционалните цигари? Аз лично от 4 дни го ползвам, но странно съвпадение, че ми се появиха киселини и не съм сигурен дали е от стиковете или от виното на дядото.... ще взема да ги елиминирам едно по едно да видим кой е пакостника.
      Първо елиминирай виното, а ако дядото е използвал серниста киселина ( някои са чувствителни към нея) за виното, може да си сигурен във "виновника".
      A17DTС/S
      Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

      Коментар


        #4
        Здравей,
        Използвам IQOS почти една година.Нямам проблеми с киселини или подобни проблеми.Ползите при мен са:намаля сутрешната кащлица(пуша повече от 30години).Дрехите, колата не миришат като при конвенционалните цигари и жената е доволна, че пердетата не пожълтяват.

        Коментар


          #5
          Аз като пасивен пушач на това чудо, мога да кажа, че лично на мен ми миришат отвратително.

          Коментар


            #6
            Да, има една особена миризма ама сякаш е по-поносима от миризмата на цигари, която аз като пушач (макар и не страстен) също усещам. Аз като плюсове виждам липсата на пепел и липсата на задимяване, но наистина имат малко по-особен вкус и мирис. Не съм пробвал още всички видове ама за сега жълтите стикове ми допаднаха.
            Fiat Stilo 1.8 16V, 133 к.с.

            Коментар


              #7
              И аз употребявам Iqos от няколко месеца. За сега го намирам за най-добрият заместител на конвенционалните цигари. Към момента не съм забелязал да има някакви странични здравословни проблеми.
              Опитай различните вкусове, ама прекарай поне по една кутия, защото от един стик аз поне не мога да си "създам" впечатление.
              Alfa 159 SW 2.4 Ti
              Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
              "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

              Коментар


                #8
                Immortal написа: Преглед на мнението
                Аз като пасивен пушач на това чудо, мога да кажа, че лично на мен ми миришат отвратително.
                Подкрепям с две ръце, тва мирише отвратително.
                ФИАТ- Пътят е само формалност
                ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                -----------------------------------------------------
                FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                Коментар


                  #9
                  Immortal написа: Преглед на мнението
                  Аз като пасивен пушач на това чудо, мога да кажа, че лично на мен ми миришат отвратително.
                  Подкрепям с две ръце, тва мирише отвратително.
                  Миришат, за разлика от електронните цигари. Всъщност и електронните вонят гадно, ако търсиш аромат баш както истинската цигара. Но от друга страна има толкова хубави други аромати, които просто ухаят приятно. Когато съм с някаква течност, дето се прави на истинска цигара, колегите направо ме изхвърлят от стаята. Ако аромата е примерно ванилия, кефят се и казват колко добре ухае това.
                  IQOS-а първите две смучки са гадни, но после наистина си е както цигара, но имаш ограничение 14 всмуквания, след което трябва да престои в табакерата няколко минути. При електронните може да дърпаш, докато се изтощи батерията. Не може да откажеш пушенето нито с IQOS, нито с електронни, но поне никотиновия глад се засища и сега направо се чудя, как съм пушил обикновени цигари, дето лютят в устата, вмирисваш се, имаш гаден дъх и не можеш да изкачиш три етажа без да изплезиш език
                  Велосипед да, но ролкови кънки - не! Балканчето е без акумулатор, симсонката е без гуми. Я, падна ми се и фиатче 126! Вече съм с фиат и напреднал шофьор, та чак съм станал маниак, а сега и фанатик!

                  Коментар


                    #10
                    Поредната вредна глупост,за жалост е бъдещето ...
                    Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                    Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                    Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                    Коментар


                      #11
                      Опитах се да пуша, тези измишльотини, но при мен се получи главоболие. Обяснявам си го по следния начин: аз не мога да пуша, така наречените цигари с ниско съдържание на катран и никотин, защото пуша вече 20тина години само "силни" или по-правилно с високо съдържание на катран и никотин, а от там "опъвам" доста силно и при ползване на такива с ниска концентрация, засмуквам излишен "чист" въздух, които не е наситен с така нужните ми емисии! Май прозвуча, като виц ама си е така! Конвенционалните си остават фаворит, а и логиката е следната: Алкохола е даден на човек чист..не го разреждайте, тютюна е растение за пушене, не го зареждайте, а просто го запалете...насладата идва сама!
                      link

                      Коментар


                        #12
                        morfein_a написа: Преглед на мнението
                        Опитах се да пуша, тези измишльотини, но при мен се получи главоболие. Обяснявам си го по следния начин: аз не мога да пуша, така наречените цигари с ниско съдържание на катран и никотин, защото пуша вече 20тина години само "силни" или по-правилно с високо съдържание на катран и никотин, а от там "опъвам" доста силно и при ползване на такива с ниска концентрация, засмуквам излишен "чист" въздух, които не е наситен с така нужните ми емисии! Май прозвуча, като виц ама си е така! Конвенционалните си остават фаворит, а и логиката е следната: Алкохола е даден на човек чист..не го разреждайте, тютюна е растение за пушене, не го зареждайте, а просто го запалете...насладата идва сама!
                        По-точно от това-няма на къде!!
                        1.Безплатният секс развращава,платеният-озлобява.

                        Коментар


                          #13
                          Аз го върнах моето устройство... оказа се, че въпросните стикове са виновника за киселините... 3 пъти правих експерименти със спиране и започване. След спиране да ги пуша поне за 8 часа киселините изчезват и след първият стик се връщат. Явно нещо не ми понася, а никога не съм имал киселини...
                          Fiat Stilo 1.8 16V, 133 к.с.

                          Коментар


                            #14
                            Това вярно мирише отвратително. Гадна лепкава миризма на нещо като грис. Не мога да го понасям.
                            Електронните цигари не ме дразнят изобщо как миришат.
                            1990 TEMPRA SX 1.4 Carb

                            Коментар


                              #15
                              Аве как може да ги смучете тези неща, тва малко ми мяза на жена срещу надуваема кукла... Като ви се пуши, пушете си цигари, като ви притеснява вредата- спирате. Пропушил съм на незавидно детска възраст за съжаление и след доста година като спря да ми се пуши, просто ги спрях. Пушите някакви нови химикали с неясна вреда, но добра реклама....
                              Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                              Fiat Bravo'97 1,6 16v
                              Fiat Tempra'91 1,6 mono

                              Коментар

                              Working...
                              X