Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати 11 до 15 от 15

Тема: За пушачите - пoлззвате ли IQOS?

Напреднал шофьор Аватарът на morfein_a
    Регистр. на
    21.04.2016
    Опитах се да пуша, тези измишльотини, но при мен се получи главоболие. Обяснявам си го по следния начин: аз не мога да пуша, така наречените цигари с ниско съдържание на катран и никотин, защото пуша вече 20тина години само "силни" или по-правилно с високо съдържание на катран и никотин, а от там "опъвам" доста силно и при ползване на такива с ниска концентрация, засмуквам излишен "чист" въздух, които не е наситен с така нужните ми емисии! Май прозвуча, като виц ама си е така! Конвенционалните си остават фаворит, а и логиката е следната: Алкохола е даден на човек чист..не го разреждайте, тютюна е растение за пушене, не го зареждайте, а просто го запалете...насладата идва сама!
    Fiat Croma 1.9 16v Mjet automatic

Фиат маниак
    Регистр. на
    16.08.2010
    Цитат morfein_a написа: Преглед на мнението
    Опитах се да пуша, тези измишльотини, но при мен се получи главоболие. Обяснявам си го по следния начин: аз не мога да пуша, така наречените цигари с ниско съдържание на катран и никотин, защото пуша вече 20тина години само "силни" или по-правилно с високо съдържание на катран и никотин, а от там "опъвам" доста силно и при ползване на такива с ниска концентрация, засмуквам излишен "чист" въздух, които не е наситен с така нужните ми емисии! Май прозвуча, като виц ама си е така! Конвенционалните си остават фаворит, а и логиката е следната: Алкохола е даден на човек чист..не го разреждайте, тютюна е растение за пушене, не го зареждайте, а просто го запалете...насладата идва сама!
    По-точно от това-няма на къде!!
    1.Безплатният секс развращава,платеният-озлобява.

Напреднал шофьор
    Регистр. на
    18.03.2008
    Аз го върнах моето устройство... оказа се, че въпросните стикове са виновника за киселините... 3 пъти правих експерименти със спиране и започване. След спиране да ги пуша поне за 8 часа киселините изчезват и след първият стик се връщат. Явно нещо не ми понася, а никога не съм имал киселини...
    Fiat Stilo 1.8 16V, 133 к.с.

Фиат фанатик Аватарът на Tempras
    Регистр. на
    12.07.2009
    Това вярно мирише отвратително. Гадна лепкава миризма на нещо като грис. Не мога да го понасям.
    Електронните цигари не ме дразнят изобщо как миришат.

Фиат идол
    Регистр. на
    03.06.2005
    Аве как може да ги смучете тези неща, тва малко ми мяза на жена срещу надуваема кукла... Като ви се пуши, пушете си цигари, като ви притеснява вредата- спирате. Пропушил съм на незавидно детска възраст за съжаление и след доста година като спря да ми се пуши, просто ги спрях. Пушите някакви нови химикали с неясна вреда, но добра реклама....
    Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
    Fiat Bravo'97 1,6 16v
    Fiat Tempra'91 1,6 mono

Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Тема: За пушачите - пoлззвате ли IQOS?

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 членове и 1 гости)

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •