Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Remap на Marea 1.9 jtd 105

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Колега,Банков какви стойности препоръчваш ти?Ако си избрал да си пипаш жтд-то ,какви стойности би избрал ти?

    Коментар


      #17
      Няма ли колега,който си е “играл”и може да каже оптималните стойности за случая?Толкова колеги има с ремапнати жтд-та...

      Коментар


        #18
        Човек как очакваш някой да ти каже надуйте я на 1.2 или на 1.5
        Някой да знае в какво състояние то е колектора маф мап маркучи кулери съединител полуоски
        Не става така дай да я надуем и да върви. Ще върви ама колко ще върви 2 километра или 200 хил. км. Колата се проверява в какво състояние е какво може да се направи и така.
        Иначе карти има и у Замендата тегли и стреляй ама да не ревнеш
        Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
        (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
        Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

        Коментар


          #19
          Добре де, човека пита. Мотора носи много, това е факт, защо да не го пробва?! ...най много да светне надпис "change engine"
          Най-вече Astra H 1.9 CDTI (JTD) 120 к.с. и ако има къде Делта 3

          Коментар


            #20
            Ехее,чак толкова ли си проверявате колите?Съмнява ме да има един колега,който да е проверил всичко,което е изредил колегата Банков...Благодаря все пак за отговорите!

            Коментар


              #21
              Ми ето случай от вчера. Усещам че е умряла и не върви. Видяхме се с СS Aleksander че му бях измислил какво да се забавлява с едни пипкави работи и той отваря капака а вика абе ща ти е изплюла маркуча от турбината?
              А той излязал на 1 см от тръбата. От там на подемника наместване нова скоба и О ЧУДО тя върви. Та това ти го казвам за да разбереш че и дори една скапана скоба може са провали нещата
              Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
              (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
              Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

              Коментар

              Working...
              X