Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Резултати 21 до 26 от 26

Тема: Смяна термостат Стило

Фиат фанатик
    Регистр. на
    25.04.2015
    Цитат stilo_new написа: Преглед на мнението
    Термостат Gates - 93лева. За труда - може би 40лева.
    Това написах като Първо мнение в темата. Не знам защо си мислиш, че са те минали. И не знам, защо мнениета са, че този термостат не става...!?

Фиат маниак
    Регистр. на
    29.07.2013
    Цитат stilo_new написа: Преглед на мнението
    Не знам защо си мислиш, че са те минали. И не знам, защо мнениета са, че този термостат не става...!?
    Ама аз не знам какъв са ми сложили
    Пък и какъвто и да е,150 лв ,или 5% от цялата кола ,за някаква малка част която се сменя за 15мин, не мислиш ли че е множко ?

Примерно все едно да дойда във вас да ти сложа нов кран в мивката за 1 час, и да ти взема 5000 лв (5% от 100к средна цена на имот в голям град)

5000 лв за един кран много ли е? И вероятно ще ти сложа някво менте за "3000лв" и ще ти взема 2000лв труд

Фиат фанатик
    Регистр. на
    25.04.2015
    Е, не. Не бива да се сравнява по този начин. Какъвто и да е ремонт на по стар автомобил, ще струва някакъв процент от стойността на колата. С годините и поевтиняването на колата, ремонтите не става по-евтини. Работата е една и съща, независимо от стойността на автомобила.

Фиат фанатик Аватарът на lubo_Y10
    Регистр. на
    07.05.2009
    Познавам двамата собственици от ноември 1980 когато дойдоха да ме сменят в казармата като новобранци. От тогава до сега се занимават само с автомобили и сградата е тяхна собственост а не са наематели /тук бяха после се преместиха/,децата им пораснаха и също са в бизнеса и за това няма да се излагат да надуват цени и труд Казали са ти 70 а после са свалили на 50 защото най вероятно в момента не са знаели на този мотор термостата на лесно място ли е или напротив.Термостата ти сигурно е купен от тех-ко на голямо конарско и можеш да скочиш да видиш какви имат и на какви цени са. С две думи; нямат файда да се излагат с разни цигански номера. 2008 сложих АГУ при тях и дадоха мъжка дума че 80 000 никакви проблеми-точно на 80х. взеха да играят оборотите, не се впечатлих особено и я карах още 20 000 след това взех мембрани от тях и ги смених.Мисля че са точни пичове. Аз по принцип търся сервиз в който собственика работи /съседния на тех-ко/ а не са наемници и да им е през онази работа дали е доволен клиента .
    LANCIA Y10 1.1 Bosch monomotronik AGU Zavoli
    ВАЗ 2101-73г-екс ВАЗ 2101-74г.
    Лада Самара-екс
    ЗАЗ 965А-екс
    Опел Кадет-екс

Фиат идол Аватарът на BO
    Регистр. на
    20.12.2004
    Цитат dan4op5 написа: Преглед на мнението
    Ама аз не знам какъв са ми сложили
    Пък и какъвто и да е,150 лв ,или 5% от цялата кола ,за някаква малка част която се сменя за 15мин, не мислиш ли че е множко ?

Примерно все едно да дойда във вас да ти сложа нов кран в мивката за 1 час, и да ти взема 5000 лв (5% от 100к средна цена на имот в голям град)

5000 лв за един кран много ли е? И вероятно ще ти сложа някво менте за "3000лв" и ще ти взема 2000лв труд
    А каква е целта на темата в крайна сметка?
    A20DTH ЖТД ама не баш
    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

Фиат маниак
    Регистр. на
    29.07.2013
    Цитат BO написа: Преглед на мнението
    А каква е целта на темата в крайна сметка?
    Няква

Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Тема: Смяна термостат Стило

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 членове и 1 гости)

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •