Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мнения за Стило

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #91
    Кое от всичките? Това е най-ново, но и най-слабо https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cg...1&slink=8avyn6 До тук сте само двама които ме съветват да си купя Стило.
    Последна редакция от NikMar; 03.10.2018, 14:54.
    FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
    Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

    Коментар


      #92
      2Врато-синьо

      Иначе за обявата на колегата - не бих отишъл -размазани снимки , изтрит скоростен лост , сгрешени параметри и шльокавица
      Шанс да попаднеш на читава кола 5% -но все пак съществува ...
      Bravo 1.9 Mjet/120

      Коментар


        #93
        stilo_new написа: Преглед на мнението
        Взимай Стилото, не се излагай с тези Голфове. Трябва човек много да се мрази, за да вземе тези дървени Голфове.
        Еле с 1.4 мотора ...

        Коментар


          #94
          Всеки един избор е някакъв вид компромис ...
          Bravo 1.9 Mjet/120

          Коментар


            #95
            Е що държат такива цени голфовете...
            Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

            Коментар


              #96
              Какви са цените? На мен ми подариха една тройка. А стилото по ли е гот от мултиплата?
              Последна редакция от lubo_Y10; 03.10.2018, 21:55.
              LANCIA Y10 1.1 Bosch monomotronik AGU Zavoli Голф 3 1.8
              ВАЗ 2101-73г-екс ВАЗ 2101-74г.екс, самара-екс заз 965а екс Опел кадет екс

              Коментар


                #97
                Е що държат такива цени голфовете...
                Защото има кой да им ги дава.
                VW от много време не са това, което бяха. За по-новите машини пък изобщо да не говорим.

                Коментар


                  #98
                  https://www.olx.bg/ad/fiat-stilo-16-...tml#8d5b7e727b
                  Bravo 1.9 Mjet/120

                  Коментар


                    #99
                    Рендето не е лошо, ама да ти кажа всичките коли от този ценови клас са си един дол дренки. Евтини, бързо се амортизират, ако си претенциозен всичко да ти е перфектно, трябва да налееш бая пари, иначе може да си я караш и така или да си вземеш някоя по-нова година като Гранде Пунто и да караш повече време. Вярно, ще вложиш повечко пари, но ще си с по-нова кола, като като подръжка не се различава от старите Пунта.

                    Само да ти кажа, че немските 4-цилиндрови бензини са такъв провал, че с такова чудо на чудесата не искаш да се забъркваш. Носят по 2 туби с масло, че не им стигат като тръгнат на път. Както вика баща ми, само немецо може да измисли такава гениална глупост. Ако ще е немец с бензин или v6, v8, inline 6 и т.н. или дизел, другото не стаа
                    Последна редакция от mell0; 05.10.2018, 09:45.
                    Fiat Bravo II 1.4 16v
                    Alfa Romeo 156 1.9 JTD++ EX.
                    Fiat Punto 1.1 MK1 EX.

                    Коментар


                      Колкото до Рендето, вера го гледахме, пак се оказа едно девойче познато на сина. Автомобилчето се оказа мн.добро, скача като ужилено при подаване на газ и забива нос при натискане на спирачка. Отидохме да го видим от спортна страст, обаче не е за мен многоо електроника в него, пали се с карта и т.н., и не ми беше много удобно. Има автомобили в които като влезеш и си казваш "този е направен за мен" този не е от тях.
                      FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                      Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                      Коментар


                        Като човек карал 3 фиата/две пунта и едно Стило мога да споделя следното, пред ида купя стилото много се мъчех да си вземе една зафира но така и не ми легна на сърцете.... Стилото като взех сръвнение със пунтото направо бях възхитен, за инфо за 3години каране и 90 000км с АГУ монтирано от мен мога да кажа че е относително надеждна кола въпреки че съм с 1,6, веднага след покупката го махнах от оригиналното място и до сега карам с него, имам само един дерт отвреме навреме гасне при манвре и натиснат съединител но не знам дали не е от АГУ-то. За това време съм сменил: двата носача/сложих монро още карам с тях/возията иначе е по зле от АСТРА 2004 имам такава сложебна/ говорим че съм със 16-ки оригинални, задните тампони, задни дискове инкаладки при което за кратко имах драма със задния ляв апарат/слаба точка/ радиатор воден/беше просълзил/можех да карам с него но не рискувам/ термостат, една бобина/втора ръка от мегапъртса/ едно моторче на шофьорското стъкло, и за съжаление мотора на хидравликата/макар че взех друг за 90лв/пак от предходно споментата фирма/стария ми го крадна майстора дето го сменя, предполагам го е оправил и го е пласирал, ...... друго не се сещам а да наскоро маншон на външно каре и те така вече 90 000км. Добра динамика за 1,6 нашия си ДВГ не опелския и то за купе 1280кг празно.... 190-200 си ги вдига. Голям багажник, особено като махнеш седалките, транспортирам градински чадър 3х3м даже 2бр със затворени врати. товарил съм го до към 600кг+мен и колата си вървеше със 120-140. РАзход на газ 10/100 при малк опо тежък крак и това купе мисля че е добре. Ми това се сещам за сега... като цяло не съжалявам за покупката си преди 3г я взех за 3200лв на 130 000км на километраж , на комп 180 000км според мен в запазено състояние, и като гледам обявите не е загубила от цената си. А забравих да кжа доста крушки има по фаровете ама здраве да е! ПОздрави
                        Punto 1.2 75 ELX `97 /BRC Lambda Control/-продава се на части!!
                        Втората......пак същата!
                        (_-_)______////_______(_-_)
                        Punto75-Вече на жената!
                        Третата =Ино и шес= LPG POWER STAG Stilo MW 2004

                        Коментар


                          Направи ми впечатление, че на Стилото което купи зет ми, при включени фарове и при завъртане на стартер фаровете не гаснат, както е при Бравата например. И при вас ли е така?
                          FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                          Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                          Коментар


                            ...
                            Последна редакция от hifi_stereo; 08.02.2019, 15:30.
                            Фиат Стило 1.8 16V , с хладилна жабка.

                            Коментар


                              Направи ми впечатление, че на Стилото което купи зет ми, при включени фарове и при завъртане на стартер фаровете не гаснат, както е при Бравата например. И при вас ли е така?
                              Така е.
                              == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

                              На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

                              Коментар


                                Колеги, какво ви е мнението за скоростната кутия на Стило Абарт 170к.с. Дали е читава или е някаква измишльотина?
                                "Скромността краси човека, а не го прави мухльо"

                                Коментар

                                Working...
                                X