Като човек карал 3 фиата/две пунта и едно Стило мога да споделя следното, пред ида купя стилото много се мъчех да си вземе една зафира но така и не ми легна на сърцете.... Стилото като взех сръвнение със пунтото направо бях възхитен, за инфо за 3години каране и 90 000км с АГУ монтирано от мен мога да кажа че е относително надеждна кола въпреки че съм с 1,6, веднага след покупката го махнах от оригиналното място и до сега карам с него, имам само един дерт отвреме навреме гасне при манвре и натиснат съединител но не знам дали не е от АГУ-то. За това време съм сменил: двата носача/сложих монро още карам с тях/возията иначе е по зле от АСТРА 2004 имам такава сложебна/ говорим че съм със 16-ки оригинални, задните тампони, задни дискове инкаладки при което за кратко имах драма със задния ляв апарат/слаба точка/ радиатор воден/беше просълзил/можех да карам с него но не рискувам/ термостат, една бобина/втора ръка от мегапъртса/ едно моторче на шофьорското стъкло, и за съжаление мотора на хидравликата/макар че взех друг за 90лв/пак от предходно споментата фирма/стария ми го крадна майстора дето го сменя, предполагам го е оправил и го е пласирал, ...... друго не се сещам а да наскоро маншон на външно каре и те така вече 90 000км. Добра динамика за 1,6 нашия си ДВГ не опелския и то за купе 1280кг празно.... 190-200 си ги вдига. Голям багажник, особено като махнеш седалките, транспортирам градински чадър 3х3м даже 2бр със затворени врати. товарил съм го до към 600кг+мен и колата си вървеше със 120-140. РАзход на газ 10/100 при малк опо тежък крак и това купе мисля че е добре. Ми това се сещам за сега... като цяло не съжалявам за покупката си преди 3г я взех за 3200лв на 130 000км на километраж , на комп 180 000км според мен в запазено състояние, и като гледам обявите не е загубила от цената си. А забравих да кжа доста крушки има по фаровете ама здраве да е! ПОздрави