Страница 11 от 11 ПърваПърва ... 91011
Резултати 101 до 105 от 105

Тема: Мнения за Стило

Като човек карал 3 фиата/две пунта и едно Стило мога да споделя следното, пред ида купя стилото много се мъчех да си вземе една зафира но така и не ми легна на сърцете.... Стилото като взех сръвнение със пунтото направо бях възхитен, за инфо за 3години каране и 90 000км с АГУ монтирано от мен мога да кажа че е относително надеждна кола въпреки че съм с 1,6, веднага след покупката го махнах от оригиналното място и до сега карам с него, имам само един дерт отвреме навреме гасне при манвре и натиснат съединител но не знам дали не е от АГУ-то. За това време съм сменил: двата носача/сложих монро още карам с тях/возията иначе е по зле от АСТРА 2004 имам такава сложебна/ говорим че съм със 16-ки оригинални, задните тампони, задни дискове инкаладки при което за кратко имах драма със задния ляв апарат/слаба точка/ радиатор воден/беше просълзил/можех да карам с него но не рискувам/ термостат, една бобина/втора ръка от мегапъртса/ едно моторче на шофьорското стъкло, и за съжаление мотора на хидравликата/макар че взех друг за 90лв/пак от предходно споментата фирма/стария ми го крадна майстора дето го сменя, предполагам го е оправил и го е пласирал, ...... друго не се сещам а да наскоро маншон на външно каре и те така вече 90 000км. Добра динамика за 1,6 нашия си ДВГ не опелския и то за купе 1280кг празно.... 190-200 си ги вдига. Голям багажник, особено като махнеш седалките, транспортирам градински чадър 3х3м даже 2бр със затворени врати. товарил съм го до към 600кг+мен и колата си вървеше със 120-140. РАзход на газ 10/100 при малк опо тежък крак и това купе мисля че е добре. Ми това се сещам за сега... като цяло не съжалявам за покупката си преди 3г я взех за 3200лв на 130 000км на километраж , на комп 180 000км според мен в запазено състояние, и като гледам обявите не е загубила от цената си. А забравих да кжа доста крушки има по фаровете ама здраве да е! ПОздрави
    Punto 1.2 75 ELX `97 /BRC Lambda Control/-продава се на части!!
    Втората......пак същата!
    (_-_)______////_______(_-_)
    Punto75-Вече на жената!
    Третата =Ино и шес= LPG POWER STAG Stilo MW 2004

Фиат идол Аватарът на NikMar
    Регистр. на
    29.11.2006
    Направи ми впечатление, че на Стилото което купи зет ми, при включени фарове и при завъртане на стартер фаровете не гаснат, както е при Бравата например. И при вас ли е така?
    FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
    Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка.
    Закон на Мърфи.

Напреднал шофьор
    Регистр. на
    21.01.2012
    ...
    Последна промяна от hifi_stereo : 08.02.2019 в 15:30
    Фиат Стило 1.8 16V , с хладилна жабка.

Член на СФФБ
    Модератор
    Фиат идол
    Аватарът на Слав
    Регистр. на
    22.06.2006
    Цитат NikMar написа: Преглед на мнението
    Направи ми впечатление, че на Стилото което купи зет ми, при включени фарове и при завъртане на стартер фаровете не гаснат, както е при Бравата например. И при вас ли е така?
    Така е.
    == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

Колеги, какво ви е мнението за скоростната кутия на Стило Абарт 170к.с. Дали е читава или е някаква измишльотина?
    "Скромността краси човека, а не го прави мухльо"

Страница 11 от 11 ПърваПърва ... 91011

Тема: Мнения за Стило

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 членове и 1 гости)

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •