Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шум при пускане на климатроника Croma 194

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Благодаря ,проблема с изпотяването е РАЗРЕШЕН, Наистина зъбчатката (голямата) в машинката беше със счупени зъбчета и клапата беше затворена само за вътре в купето.
    Превъртях я (побългарих я) защото голямото колело прави само половин оборот и сега всичко се отваря и затваря.
    Като се счупи ще я сменя с нова, но днес няма от къде, а и нямам много свободно време да стои разглобена колата.

    Коментар


      #17
      Благодаря ,проблема с изпотяването е РАЗРЕШЕН, Наистина зъбчатката (голямата) в машинката беше със счупени зъбчета и клапата беше затворена само за вътре в купето.
      Превъртях я (побългарих я) защото голямото колело прави само половин оборот и сега всичко се отваря и затваря.
      Като се счупи ще я сменя с нова, но днес няма от къде, а и нямам много свободно време да стои разглобена колата.
      Привет,
      30 лв го взех втора употреба.
      Fiat Croma 1.9 Multijet 150 Hp Automatic - 2007

      Коментар


        #18
        naiki66 написа: Преглед на мнението
        Привет,
        30 лв го взех втора употреба.
        ще взема да си потърся и аз, че ремонта не се знае колко ще издържи. Само да не попадна на някоя счупена .

        Коментар


          #19
          Мобиле.бг и звъниш наред. Докато почнат да ти затварят или докато намериш
          Ще се договориш, че ако счупено ще го върнеш. Те си ги бележат и можеш да го върнеш без да го отваряш, ако го отвориш може и да не го искат обратно. Разкачаш твоето без да го сваляш закачаш "новото" движи ли се плавно и без шум всичко е наред.
          Последна редакция от naiki66; 25.11.2018, 17:17.
          Fiat Croma 1.9 Multijet 150 Hp Automatic - 2007

          Коментар


            #20
            И при мен беше същия проблем. Днес го свалих и го замених с втора употреба от мега парас , оказа се пак развалено с същия проблем само прещраква и не мести клапата. Ремонтирах си старото моторче с превъртане на голямото колело. Избих бялото рамо за да завъртя колелото на 180° и си спазих ограничителя на корпуса и бялото рамо . Сега работи и не може да се чуе ако не го видиш че работи.
            Голямата буса с модул на жабката за арбега ли е ? Също имам една подобна но свободна вътре зад жабката но не знам за какво е и тя!

            Коментар

            Working...
            X