Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шум от панорамен таван на Fiat Croma

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Шум от панорамен таван на Fiat Croma

    При скорост над 130 км/ч се чува свистене от панорамния таван. Ще се радвам, ако някой се е сблъсквал с този проблем да сподели как го е отстранил.
    Fiat Croma 1.9 mjet 150 hp

    #2
    И аз имам свисене, но нямам панорамен покрив. Чувам го някъде от предна дясна врата. Като нови сигурно не са свистели .
    Единствения начин да установиш точно от къде е проблема е с димка вътре в купето и да гледате къде издиша. Като остареят гумите е така...
    Другото решение е да караш по бавно
    Fiat Croma 1.9 JTD '06 150hp
    Ex. Fiat Bravo SX 1.4 12v '97

    Коментар


      #3
      Здравей колета , аз също имах такъв проблем и ако караш срещу силен вятъ и при 90 км.ч ще ти свири. Първо да те питам дали от задната част на подвижния люк ти свисти? Ако е така в двата му края има водачи които лагеруват в едни релси от двете страни , и понеже е пластмаса водача с времето се износва . Трябва да свалиш релсите ако ивмаш такива и при отворен люк да ги демонтираш водачите от люка -стъклото. При мен реших проблема с парчеприблизително 10-12 мм. дължина от медна тръбичка за газова уредба. Набиваш тръбичката в оста където е лежал водача. Тази процедура я правиш разбира се ако нямаш проблем с жилата на люка или не си програмирал правилно отварянето и затварянето на люка. Успех ти желая
      FIAT CROMA-2 1,9jtd ; PEUGEOT 307 : Всеки шофъор може да кара бързо, но малко са тези който могат да карат бавно

      Коментар


        #4
        Аз не съм установил точно от коя част на люка е свистенето но установих че като настроя климатроника да върти само въздуха в купето свистенето спира и така си карам
        Fiat Croma 1.9 mjet 150 hp

        Коментар

        Working...
        X