Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мултимедиа за Фиат Крома

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Мултимедиа за Фиат Крома

    Привет на всички мисля да си сложа мултимедиа вав колата която е фиат крома но незнам каква да си купя но искам дами проработи мулти волана гледах вав нета оригиналните эа крома но са доста скъпи можели някой дами препоръча няой модел благодаря предварително.

    #2
    Мулти волана няма да ти работи с нито една афтър-маркет мултимедия, още по-малко с китайчетата за по 200-300 лв.
    За да работи, ти трябва допълнителен модул, като само той струва от порядъка на 200 лв.
    Иначе модел - какъвто на теб ти хареса - зависи какво искаш да има. С навигация, без навигация, с диск, без диск и т.н.
    Ще ти трябва и пластмасовия панел за около мултимедията, много трудно се намират и цената им хич няма да ти хареса. Моята ми излезе над 50 лв с доставката и това беше най-евтината, която намерих.
    Оригиналните за Крома всъщност не са скъпи, но за да работи всичко, ти трябват и антените и микрофона да вървят с радиото. И всъщност... оригиналното не е мултимедия, не чете дори ДВД, няма видео, няма USB... има обаче телефон и чете мп3 от диска. Навигацията не е лоша, ако се ъпдейтне софтуера, но не е нищо особено.

    Коментар


      #3
      Здравейте на всички .

      Харесах си тази мултимедия
      https://www.pazaruvaj.com/avto-multi...bt-p388921887/ , дали ще стане на фиат крома 2009г. сега е с оригиналното BLAUPUNKT ?

      Тук намерих разни рамки
      https://www.eldibg.com/radio-adapter...din-fiat-croma
      Последна редакция от kiril271; 02.07.2019, 18:22.

      Коментар


        #4
        Здравейте! Пиша тук, за да не отварям нова тема. Имам Fiat Croma (1.9JTD, 150 k.s) от известно време и много искам да разбера дали има изведенa аудио букса (aux), към която мога да подам аудио сигнал, който да се възпроизведе от медията. Огледах много подробно във/около/под жабката, но не намерих никакъв кабел или букса. Извадих самото устройство и виждам, че има бая кабелаци навързани отзад, но не разбирам дали някой от тях е за aux (не мога и да ги проследя къде отиват) - виждат се ясно на снимките.
        Click image for larger version

Name:	IMG_20210506_181633.jpg
Views:	743
Size:	864,0 KB
ID:	2757108
        Click image for larger version

Name:	IMG_20210506_181643.jpg
Views:	640
Size:	988,9 KB
ID:	2757109
        Click image for larger version

Name:	IMG_20210506_182137.jpg
Views:	623
Size:	987,9 KB
ID:	2757110
        Click image for larger version

Name:	IMG_20210506_182208.jpg
Views:	629
Size:	950,5 KB
ID:	2757111
        Ще бъда благодарен, ако някой може да ми даде повече информация.
        Поздрави!

        Коментар


          #5
          https://m.nl.aliexpress.com/item/400...gloPc2nldMsite
          A20DTH ЖТД ама не баш
          1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
          Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

          Коментар


            #6
            Днес си взех кабела. Извадих куплунга, състоящ се от синя, зелена и жълта части и сложих този на кабела, който е само от жълта. Искаше ми се да оставя синята и зелената закачени, но не успях да отделя жълтата от тях. Заработи от раз. Няколко неща правят впечатление веднага:
            1. Звукът е значително по-нисък в сравнение с този от CD-то;
            2. Чува се звук като препукване при преминаване от една песен на друга;
            3. Звукът е много по-чист в сравнение с този приеман от FM трансмитера (логично), който става буквално отвратителен, когато към трансмитера се закачи и телефон за зареждане.

            Благодаря, BO!

            Коментар


              #7
              А за какво ли са синята и зелената букса?
              Fiat Croma 1.9 JTD '06 150hp
              Ex. Fiat Bravo SX 1.4 12v '97

              Коментар


                #8
                Hristian_Aleksiev написа: Преглед на мнението
                А за какво ли са синята и зелената букса?
                Синята и зелената ти позволяват да свържеш CD changer. Преди няколко дни си купих такъв, ей така за експеримента. Закачих го чрез тези букси и заработи от раз. Сега остава да измисля как да го монтирам в жабката или някъде другаде, понеже моята Крома няма оригинално CD changer и затова ги няма и двата отвора в горната част на жабката, където по-принцип се закрепя той.

                Коментар


                  #9
                  Поръчах си тази от Алито и чакам рамката за монтажа,в нета има доста добри отзиви за марката/модела

                  Коментар


                    #10
                    roseliny, сподели (похвали се), когато направиш монтажа

                    Коментар


                      #11
                      Ето баткото Ви, какво може! Fiat Croma 1991г. с Dos и Wn XP. Забравих, Андроида ми е в джоба.
                      Последна редакция от ivka-1; 17.02.2023, 22:48.
                      [size=11]Croma 2000IE CHT,1991г./154C3.046/Компютър в колата с 3 операционни с-ми: Dos6.22 / WIN98/WINXP-SP3/Дъно-Canyon 6LEBMS-T.Процесор Пентиум 1G/Hz,Хард диск30G/лаптопски , Видео карта 64М/B,Ram 768М/B, Bтори акумулатор и UPS. Принтер Canon PIXMA TS305 на батерии . Хладилник на 12В. Соларен панел 3А/h.

                      Коментар


                        #12
                        MAINBRAIN написа: Преглед на мнението
                        roseliny, сподели (похвали се), когато направиш монтажа
                        Здравей, колега.
                        Аз също се заглеждам по тази марка, дай отзив, ако може.
                        Поздрави ?

                        Коментар


                          #13
                          Колеги тук в БГ каде мога да намеря рамка з 2 дин но 9 инча

                          Коментар

                          Working...
                          X