Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мнение за Grande Punto

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Честита да ти е! Безаварийно, и дано само те радва!

    Коментар


      #17
      Благодаря колега/колежке(бягат ми леко спомените ).Ще пусна някоя снимчица днес предполагам като го взема официално

      Единствени които имам за сега .
      Прикачени файлове
      Последна редакция от mitice; 19.09.2018, 09:25.
      this

      Коментар


        #18
        Моето е Гранде Пунто 1,3 Дизел ,90 коня, 6 скорости. В града дава 5,5-6,0 извънградско 4,4-4,8 според скоростта. Скоростите са му достатъчни, най-добре се чувства обаче при 110-120 км/ч. Не че не кара и със 150+ Имам го от Великден и вече съм на + 8000 км . Въпросът ми е: Тъй като това е втора кола в семейството ,резонно ли е сега да му купя ВСЕСЕЗОННИ гуми или и с нея да правя операцията ЗИМНИ-ЛЕТНИ ?

        Коментар


          #19
          Та така след пробване и тестване на няколко Grande пунто 1.3 Mjet и 1.4 бензин нещо найстина ми се сториха прекалено къси за мен скоростите затова по стечение на обстоятелствата ми изникна една мк2 пунто 1.2 8v 2003 която купих .Дано не съм я сбъркал много с нея, слушам,че като цяло са здрави и надеждни
          Такава ми беше предишната кола преди Грандето. Този мотор се оказа страшно идиото устойчив. Единствения му проблем е един О-пръстен на охлаждането който като остарее и се разкъса антифриза изтича. За окачването, там сменях външни накрайници заедно с маслото, но все пак ми беше учебната кола.
          FIAT Nuova Punto 1.2 8V
          FIAT Grande Punto EVO 1.4 8V
          ...and justice for all

          Коментар


            #20
            Та така след пробване и тестване на няколко Grande пунто 1.3 Mjet и 1.4 бензин нещо найстина ми се сториха прекалено къси за мен скоростите затова по стечение на обстоятелствата ми изникна една мк2 пунто 1.2 8v 2003 която купих .Дано не съм я сбъркал много с нея, слушам,че като цяло са здрави и надеждни
            Честито, сега задължително проверете състоянието на веригата. Имат навика да правят салата с банани
            Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
            (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
            Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

            Коментар


              #21
              Аве аз разбрах че Пунто е взел човека, там не са с верига, ама на знаеш ли...

              Коментар


                #22
                todorakiggg написа: Преглед на мнението
                Аве аз разбрах че Пунто е взел човека, там не са с верига, ама на знаеш ли...
                Оф прав си, аз реших че е 1.3 мжтд.
                Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                Коментар


                  #23
                  Не,не 1.2 8v си е.Доста икономичен двигател а возяита е мека доста
                  this

                  Коментар


                    #24
                    Колега мека возия на Пунто, значи че няма никой в амортисьорите. Мини през някой друг легнал полицай и ако след това продължава да се клати значи съм прав или сам го заклати и ако не спира веднага, а продължава да се люшка... Пунто е пословично, че вози като каруца.

                    Коментар


                      #25
                      Колега за тебе незнам какво значи мека возия за мен да не вози като каруца твърдо.Иначе колата не се клати.
                      Пунтото не мърда на легнали полицай стабилно си е както да го гледаш.Голфа повече се усеща твърдо
                      Последна редакция от mitice; 25.09.2018, 14:16.
                      this

                      Коментар

                      Working...
                      X