Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мнение за MAXCAR магазин за масла.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Мнение за MAXCAR магазин за масла.

    Здравейте колеги.Днес съвсем случайно попаднах на този магазин https://maxcar.bg/ за масла,обаче цените ми се виждат доста изгодни или поне за мен.Бравото/1998г.1,4 80кс./ го карам със селения голд. Досега си вземах маслото от евро 07 но последно там ми го хванаха 26лв.за 2 литра. а тук е 21 за 2л..Има ли някой колега да сподели мнение що за фирма е това и мога ли да и се доверя.Благодаря предварително.
    STILO 1.4 16v.

    #2
    Не съм пазарувал и нямам лични впечатления от предлаганите от тях масла и други консумативи. Рекламират се доста агресивно във Фейсбук, случва се да отговарят на нападки (според тях - от конкуренти), отварят нови магазини... Те си знаят как постигат тези цени.
    Tonight's the night and it's going to happen again and again...

    Коментар


      #3
      Не съм имал ядове с тяхно масло, поръчнах си Соноко за бравото на два пъти от тях и не съм имал проблеми.
      Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
      (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
      Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

      Коментар


        #4
        Благодаря за отговорите колеги.Аз се отказах да пазаря от тях защото на половината марки масла които продават нямат етикет на бългаски език.И цените им се разминават.Асортимента който го имат по каталог го имат само на каталог,но не и наличен.От 20 филтъра за бравото имаха само два три налични.От маслата на селения нямат голд 1л, 20к, нито литър нито два разфасофки а на сайта ги имат.
        STILO 1.4 16v.

        Коментар


          #5
          Ей тая Селения.
          Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
          (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
          Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

          Коментар


            #6
            Пазарушам от тях и масло и добавки съм зимал,няма проблеми.Масла съм пазарил от три четири различни места в Пловдив,както и различни марки с една спецификация,няма разлика
            в поведението или горенето от на Макскар продуктите.Колите са Фиат Мултипла метан и Опел Вектра бензин и сега последно взех добавка на Бардал БДЦ за Делтата.Проблеми нямам
            и съм доволен от цена качество.Поздрави!
            Fiat Multipla 1.6 16v BiPower 03:Lancia Delta3 1.6 16v 120 multijet

            Коментар

            Working...
            X