Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Колко струва в момента това Фиат Стило?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Колко струва в момента това Фиат Стило?

    Колеги,не следя пазара и искам съвет.Събрал съм пари, искам да си продам Стилото и да взема някоя по-нова колица до 3-4г.За целата обаче не знам за колко да продам моята.

    Ето и малко данни за нея:

    -Фиат Стило 1.6 16 2002г
    -220 000км,бензин ,103 к.с.
    -Фабричен метанов инжекцион Ланди Ренцо-Сложена допълнителна бутилка(общо 2) за 280км преход с едно зареждане
    -Всичко платено до януари 2019
    -Сервизна книжка за последните 5г

    Тази година съм сменил:
    Нова инжекторна рейка+филтри метан
    Носачи+шарнири, биалетка, маншон, пистов ремък
    Предни и задни накладки
    4 нови гуми
    Общо за над 1200лв (без масла и документи)

    Ето и една снимка на колата:

    Та, каква и е актуалната цена на тая колица, и за колко да я пусна за продажба ?
    Последна редакция от Виделин Райчинов; 07.09.2018, 12:06. Причина: Редакция!

    #2
    Нещо се бъгва форума и не се вижда целия пост .Моля някой модератор да го оправи. Ако ми се цитира поста,се вижда целия.

    ---

    При добавяне на кртинката си използвал тагове за интернет-адрес към страница:
    Код:
     ... {url][/url]
    , а не към картинката:
    Код:
    [img] [/img]
    . Вероятно това е довело до дефект в страницата. Оправих я, но май не е само това, защото и този текст излиза със същия дефект при използване на същите тагове. Ще проверим на какво се дължи.

    ogi28b
    Последна редакция от dan4op5; 07.09.2018, 10:29.

    Коментар


      #3
      Колега, предполагам, че няма да ти хареса това, което ще ти напиша ама реално колата струва толкова, колкото някой е готов да даде за нея. Това е.
      Ако искаш да си избиеш всички пари вложени в колата, просто забрави, такъв филм няма. В моето Пунто съм налял една торба пари (повече от колкото съм дал го купя преди 8 години), ама ако тръгна до го продавам едва ли ще взема повече от 1200 лв макар да е супер стегнато (нищо, че има хора, които си продават пунтотата и за 2 бона).
      Та така, отваряш мобиле.бг гледаш цените на коли от твоята година на производство и решаваш на колко да я пуснеш.

      Коментар


        #4
        todorakiggg написа: Преглед на мнението
        Ако искаш да си избиеш всички пари вложени в колата, просто забрави, такъв филм няма.
        Та така, отваряш мобиле.бг гледаш цените на коли от твоята година на производство и решаваш на колко да я пуснеш.
        Колега,от ясно по-ясно ми е ,че няма да си избия парите.Даже и на 50%.
        В мобиле.бг няма такива като моята с метанова инжекция за да сравня,затова и питам приблизително колко би струвала ?
        Знам, че във форума има хора доста навътре в нещата ,и са наясно с цени и т.н.

        Коментар


          #5
          1500лв макс. Сравнавай с тези на газ.
          Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
          (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
          Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

          Коментар


            #6
            Актуална цена е 2900.
            Ти си преценяваш за колко да я пуснеш.
            A20DTH ЖТД ама не баш
            1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
            Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

            Коментар

            Working...
            X