Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ксенон за Браво 2007

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ксенон за Браво 2007

    Здравейте имам Fiat Bravo 2007 и не ми харесват късите светлини.Дайте съвет ако си сложа ксенон добре ли ще свети или да си сложа някои хубави крушки на Philips или на Osram

    #2
    Ксенон с лупа е класика. Каквато и халогенна крушка да сложиш- идва време когато редлектора матира и започва да се лющи. Слагаш ксенона и си Ти.
    Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

    Коментар


      #3
      Аз съм със LED крушки и са много по-добри от ксенона.Ксенона при дъжд нищо не се вижда.Поне при мен е така.Аз съм със LED крушки на габаритите и късите, и съм много доволен.Светят много добре.Имах и ксенон,но не светеха добре.Това е лично мнение. Да споделят и други своето мнение.
      Fiat Brava 1.9 JTD

      Коментар


        #4
        Днес сложих едни LED крушки на един приятел му объркали доставката вместо h7 са му доставили h1 и тези дни ще видя как светят и ще споделя

        Коментар


          #5
          Със сигурност няма да свети толкова добре, колкото може да свети 55-ватова ксенонова лампа с цвят 4300 К. Това е най-доброто, което можеш да направиш с този фар, но само ако рефлекторът зад лупата не е изгорял вече, което пък налага подмяна на покритието. А след това как свети...

          Коментар


            #6
            Всичко е много относително колеги. Аз мога да сравня халогенната крушка с ксенон 35W ( и мареята и бравото са с такива) и веднага казвам, че ксенона е за предпочитане. Със сигурност 55W ксенон ще е още по-добре, но не посмях тогава да сложа такъв. Относно LED на габаритите - на бравото съм сложил, но не знам дали си заслужава, като тук нещата опират до долу-горе еднаки цветове на фар-габарит.
            FIAT Marea Weekend ELX TD100, Bravo 1.9 Multijet 16V

            Коментар


              #7
              55 вата е мощността на лампата. Отделят се като топлина и като светлина. При една и съща мощност, светлината от ксеноновата е много повече, което значи, че топлината е значително по-малко. Няма никакъв проблем на фар, проектиран за 55-ватова халогенна лампа да се монтира 55 ватова ксенонова.

              Коментар

              Working...
              X