Резултати 1 до 5 от 5

Тема: Ксенон за Браво 2007

Ксенон за Браво 2007

Здравейте имам Fiat Bravo 2007 и не ми харесват късите светлини.Дайте съвет ако си сложа ксенон добре ли ще свети или да си сложа някои хубави крушки на Philips или на Osram

Фиат идол Аватарът на dobrujanetza
    Регистр. на
    01.02.2009
    Ксенон с лупа е класика. Каквато и халогенна крушка да сложиш- идва време когато редлектора матира и започва да се лющи. Слагаш ксенона и си Ти.
    Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

Кара Фиатче 126
    Регистр. на
    20.12.2008
    Аз съм със LED крушки и са много по-добри от ксенона.Ксенона при дъжд нищо не се вижда.Поне при мен е така.Аз съм със LED крушки на габаритите и късите, и съм много доволен.Светят много добре.Имах и ксенон,но не светеха добре.Това е лично мнение. Да споделят и други своето мнение.
    Fiat Brava 1.9 JTD

Днес сложих едни LED крушки на един приятел му объркали доставката вместо h7 са му доставили h1 и тези дни ще видя как светят и ще споделя

Председател на СФФБ
    Член на СФФБ
    Модератор
    Фиат идол

Регистр. на
    17.08.2007
    Със сигурност няма да свети толкова добре, колкото може да свети 55-ватова ксенонова лампа с цвят 4300 К. Това е най-доброто, което можеш да направиш с този фар, но само ако рефлекторът зад лупата не е изгорял вече, което пък налага подмяна на покритието. А след това как свети...

Тема: Ксенон за Браво 2007

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 членове и 1 гости)

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •