Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблеми с Ел. Рейка

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблеми с Ел. Рейка

    Здравейте колеги имам проблем с една крома 1.9 8в. Когато е мокра настилката по която карам предницата почва да сее наляво надясно постоянно.Волана го държа в 1 положение а гумите сами завиват леко наляво надясно. Това над 60км като карам.Под тези км няма проблеми. Направо 1вият път като ми го направи щях да се размажа....Понеже имам и служебна кола и тази не я карам секи ден седи в гаража.Снощи я изкарвам да я разхода и хоп волана се изкривил без нищо да съм пипал по предното окачване. А преди 6 месеца минах на реглаж и волана беше прав? Някой няква идея?

    #2
    Така както го описваш не ми се струва да е по рейката. По -скоро зверски луфт в накрайниците. Провери ги.

    Коментар


      #3
      Никъде няма луфтове окачването е бетон. Проверено е. Сменяна е тая ел помпа на рейката само знам щот старата беше в багажника. Някъде четох за някви калибровки ли и аз нз. Няма грешки по компа даже.

      Коментар


        #4
        Я си провери джантите и гумите.
        Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
        (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
        Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

        Коментар


          #5
          Ок са няма криви и прочие. На сухо си е ок колата само на мокро е проблема. И има малко забавяне на волана и гуми реакцията не е едновременна. 1во волана след 1.2 сек. завива колата не е нормално мисла. Нещо от рейката е проблема.

          Коментар


            #6
            Никакво решение не намирам на проблема питах на 2.3 места за това нещо но никой не е чувал за такъв проблем. Ето вчера вална малко и карахс 70 и малко и волана почна да си шари сам без да права нищо аз.

            Коментар

            Working...
            X