Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати 11 до 14 от 14

Тема: Въпрос за светещи лампи на таблото на Fiat Croma 1.9 Multijet

Купих я тая пущина, взех софтуера и кабелите, обаче тоя Италиански много ме мъчи.
    Не можах да намеря Setup CD за смяна на езика. Има един линк в забодената тема обаче е 2015 г и не работи, ако може някой да помогне ще се реванширам с друго.
    И сега първия ми въпрос: Когато карам никакъв звук не се чува, обаче когато колата падне под 10-15 км/ч и вече почти спирам, започва да се чува едно тракане под жабката и не можах да разбера от какво е.
    Другото което ми направи впечатление май имам проблем вихровите клапи, на старта много се чуди дали да тръгне и в един момент отлепя рязко. Утре ще ги отварям да видя за какво иде реч, обаче искаше ми се първо да сменя фърмуера, картата за навигация и езика, че така не е работа. Излезе съобщение, спирам превеждам и ако всичко е наред тръгвам .
    Fiat Croma 1.9 Multijet 150 Hp Automatic - 2007

Председател на СФФБ
    Член на СФФБ
    Модератор
    Фиат идол

Регистр. на
    17.08.2007
    Честито за новата кола, много безаварийни километри ти пожелавам.

Моля те за отделните проблеми да използваш отделни теми, в чийто заглавия ясно е описано за какво се говори в темата, както и самите теми да бъдат в конкретните раздели. Така тези след теб ще се ориентират по-лесно. Например при проблеми с работата и управлението на двигателя - раздел Дизелови двигатели. При проблеми със спирачки, окачване - пак има обособен раздел. Теми, които са общи и няма значение какъв е двигателят, може да пускаш в раздела Консултации по общи въпроси, например как да си разглобиш седалката.

Такааа,
    Намерих какъв е тоя звук който се чува когато спирам: Оказа се че това е клапата която отваря и затваря притока на чист въздух отвън, явно нещо е задържала. Намира се точно под жабката и видях сега че там е пипано. Положението на бутона при климатроника беше на "Auto" и явно като спирам тя се опитва да се затвори, а не успява, нещо я задържа. Сега го оставих да взема само въздух отвън и всичко е ток и жица.
    Намерих си и Setup CD и вече съм с новия фърмуер и ми говори на Английски. На някой ако му трябват мога да ги кача някъде.
    Четенето на грешки показа само проблем с някакъв датчик за мръсния въздух, който може да има връзка с горния проблем. Сега ще потърся къде се намира за да го сменя.

Така че ако администраторите решат може да заключат темата.
    Благодаря за съветите.

Здравей, проблема беше свързан с елетрониката и тая лампа. Setup CD-то също според мен беше за тук.
    Ако съм нарушил с нещо подребата за форума кажи и ще изтрия темата. Ако мога де.

Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Тема: Въпрос за светещи лампи на таблото на Fiat Croma 1.9 Multijet

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 членове и 1 гости)

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •