Страница 3 от 7 ПърваПърва 12345 ... ПоследнаПоследна
Резултати 21 до 30 от 65

Тема: Строителни неволи

Има места -села където не се продават имотите нещо като набедени села.
    Гледаш да има обновени къщи демек че идват хора има някакъв живот.
    Ние като обикаляхме имаше още две места и направо се отлазахме едното сина вика аре тука не е за нас на другото на мен не ми хареса а тази къща от обявата веднага е видяхме на Гугъл мапс със снимка и отидохме веднага .
    Има едно място в Долна Дикана равно на главна улица мерак ми е и него да взема догодина .
    Те брокерите са 2_3 фирми и тарифата е една независимо цената до 20000 лв 600 лв си взимат
    за повече на процент.
    Дано там където гледаш има вода че е малко дълга и тромава процедурата-не дават включване .Трябва проекти и други простотии.

Фиат идол Аватарът на M5kov
    Регистр. на
    22.12.2008
    Ток, вода, че да е май и канализация, понеже пише че в къщата има баня и тоалетна :/
    Таван, маза, 1 декар двор и ми е на 20 км/минути от вкъщи. Пусто няма снимки и ще ходя на сляпо.
    "Без сърца, сме просто машини"
    Toyota Prius 1.5 Hybrid
    EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

Фиат идол Аватарът на S_BANKOV
    Регистр. на
    29.05.2011
    Искаш ли да ти продам парцел в Златна панега? На главния път е. Ще ти е удобно от къде и да го погледнеш .

Сега сериозно не се надявай на нещо прекрасно.
    Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
    (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
    Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

Цитат M5kov написа: Преглед на мнението
    Ток, вода, че да е май и канализация, понеже пише че в къщата има баня и тоалетна :/
    Таван, маза, 1 декар двор и ми е на 20 км/минути от вкъщи. Пусто няма снимки и ще ходя на сляпо.
    Аз мога да предложа за 85 000 евро на центъра в Прослав ... 2 плочи 650 кв двор 160 кв с тухла и гранит наа 2 етажа..

Фиат идол Аватарът на NikMar
    Регистр. на
    29.11.2006
    Офф! Аман от къщи и ремонти. Пролетта започнахме подреждане на един навес 40кв. и почти всяка събота и неделя работа. Що боклук, дърволаци и какво ли още не, n кубика дърволаци извадени, нарязани и подредени. Отлят бетон на половината, уж за нещо като лятна кухня, ама и тя се запълни с дъски от събарянето на една барака. Закарахме 570 кг желязо на вторични, отделно цветен метал. От смяна на дограмата използвахме едни прозорци и една врата. Останалите последва махане на стъклата, там беше голям кеф като не може само изтървам чука и то само пада. Та знам за какво става дума и само мога да ти съчувствам.
    Последна промяна от NikMar : 08.11.2018 в 07:43
    FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
    Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка.
    Закон на Мърфи.

Фиат фанатик
    Регистр. на
    16.08.2010
    Цитат M5kov написа: Преглед на мнението
    Това че имаш декар двор не е за хвалба.Ако знаеш колко пъти се коси,полива,събира шума,свят ще ти се завие.Па това ако решиш и градина да правиш.Леле мале!Аз имам 400 квадрата и вече ми писнА,а па декар??!
    1.Безплатният секс развращава,платеният-озлобява.

Фиат идол Аватарът на NikMar
    Регистр. на
    29.11.2006
    Аз нямам вила, но помагам на сетра ми, там си губя времето когато ме хване скуката. Мястото й е 1800 кв., дръвчета дал господ, има и за махане, но няма вече къде да ги слагаме и затова сме ги оставили, така че шума и трева за косене има за целия китайски народ. Миналата есен окастрих една черница, оставих само дънера висок към 3 м., за една година отвсякъде избиха нови клонки и вече са над 1,5 м, много бързо расте пущината.
    FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
    Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка.
    Закон на Мърфи.

Фиат фанатик
    Регистр. на
    16.08.2010
    Зад къщата имам един навес 3/4м.,който гледа към ливада и градина.Търсих фирми,които да го затворят,за да се ползва и през зимата,а и да не замръзва водопровода в банята,че е външна.Дойдат,погледнат и кажат,че не става.Хеле появи се някаква звезда,погледна,мери и ми обяви цена от 1400лв.Гледах,мислих и се съгласих.Оообаче...почна се едно въртене,сучене,бавене,а после спря да ми вдига телефона.И понеже ми писнА,в събота сутринта на кафето скицирах проекта,купих материали и в неделя вечерта бях готов.Навеса затворен,според мен изглежда естетично,вътре топличко,а с една духалка стана баня.И всичкото това за 150лв.Не че заради майстори не си направих сам ремонта на къщата през лятото.Вярно,отне ми много време,но поне стана така,както исках.
    Последна промяна от pavyan : 12.11.2018 в 07:30

Фиат идол Аватарът на M5kov
    Регистр. на
    22.12.2008
    Мунчета, ходих да я гледам въпросната къща
    Като изключим всичкия бурен и лияни с които е обрасла, ми се струва, че има добър потенциал.
    Имота се състои от стара и "нова" къща, новата е с голям коридор, стая за баня и тоалетна, трапезария с кухненски бокс и спалня. Сменена е ел. инсталацията и стените са някакви варосани, ама са по-криви от главата ми... Къщата е с плоча отдолу и отгоре.
    Старата къща е с голямо предверие/коридор, към 10 метра х 2.50, вътре е с 2 стаи по 30+ квадрата всяка, има и маза.
    Двора също е голям, над 1 декар, но не можах да му видя края от храсталак.
    За капак на всичко има прокарана канализация и безплатна промишлена вода за поливане. Квартала е населен, поддържан и без римляни наоколо, което е добре
    И тъй, днес ще ходим до банката за един потребителски кредит, пък каквото сабя покаже
    Прикачени изображения Прикачени изображения Кликнете върху картинката за по-голям размер. 

Име:	IMG_20181110_114427365.jpg
Преглеждания:	37
Размер:	310,1 KB
ID:	106352   Кликнете върху картинката за по-голям размер. 

Име:	IMG_20181110_114406649_HDR.jpg
Преглеждания:	38
Размер:	399,9 KB
ID:	106353   Кликнете върху картинката за по-голям размер. 

Име:	IMG_20181110_113944939.jpg
Преглеждания:	45
Размер:	131,3 KB
ID:	106354   Кликнете върху картинката за по-голям размер. 

Име:	IMG_20181110_114454780.jpg
Преглеждания:	34
Размер:	391,6 KB
ID:	106355  
    Последна промяна от M5kov : 12.11.2018 в 08:38
    "Без сърца, сме просто машини"
    Toyota Prius 1.5 Hybrid
    EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

Фиат фанатик
    Регистр. на
    16.08.2010
    Малии,третата снимка е шИдьовър на стоителното изкуство

Страница 3 от 7 ПърваПърва 12345 ... ПоследнаПоследна

Тема: Строителни неволи

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 членове и 1 гости)

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •